Як купити кошеня-британця.

Одна з популярних на сьогоднішній день порід кішок - британська короткошерста. І хоча в Європі ця порода відома з кінця 17 століття, в Росії вона стала популярна лише останнє десятиліття. Кішки цієї породи отримали таку славу завдяки численним забарвлень і добродушному характеру.
Інструкція
1
Купувати справжнього британського кошеня краще в спеціалізованих розплідниках. Знайти розплідники можна в інтернеті - кожен серйозний заводчик має сайт, на якому можна подивитися кішок і кошенят, почитати рекомендації по догляду та вихованню.
2
Забронювати кошеня теж можна по інтернету. Можна встати на чергу за ще не народженим малям, в тому випадку, якщо очікуються кошенята з незвичайним або популярним забарвленням від титулованих батьків.
3
Новонароджених кошенят починають пропонувати майбутнім господарям з двотижневого віку. Ви можете приїхати і познайомитися з кошеням і забронювати його. Але віддадуть його вам тільки на три місяці після проведення всіх необхідних за віком профілактичних щеплень, з оформленим ветеринарним паспортом, документами про продаж, родоводу (якщо вона є). Заводчик зобов'язаний розповісти про всі особливості його розвитку, дати рекомендації по правильному годуванню.
4
Купівля кошеня через офіційний розплідник гарантує, що малюк дійсно британської породи, від хороших батьків, які не мають в своєму роду шотландської породи. У випадку, якщо вам продали хвору тварину, ви має право повернути кошеня назад, згідно з договором. Тільки в розпліднику можна купити кошеня шоу-класу. Але ціна там сильно завищена. Будьте готові до того, що плюшевий малюк обійдеться вам в 30-40 тисяч рублів.
5
Якщо ви хочете заощадити, пошукайте заводчиків, які працюють без ліцензій. Звичайно, ніяких гарантій по здоров'ю кошеня вони вам не дадуть. У кращому випадку ви зможете побачити маму-кішку, а тато залишиться невідомим.
6
При виборі такого кошеня уважно огляньте його. У нього не повинно бути виділень з очей і носа - ознак інфекцій. Кошеня повинен бути активним, вгодованим, з хорошим апетитом. Деякі заводчики не чекають, поки малюкові виповниться три місяці, а віддають його набагато раніше. Але брати кошеня можна, якщо він вже не харчується материнським молоком. В іншому випадку раптова розлука з мамою буде для нього справжнім стресом.
7
Будьте уважні і до ознак породи. Британську короткошерстну відрізняє густий плюшевий підшерсток, широкий кістяк (потужна грудна клітка і лапи), жовті, бурштинові очі. Якщо кошеня «висловухий», значить, у нього в роду були шотландські кішки, адже така форма вух властива тільки цій породі. У цьому випадку, кошеня не може вважатися чистокровним британцем.