Як підключити телефонну розетку. Підключення телефонної розетки lezard.

У багатьох будинках і квартирах виникає необхідність в установці паралельного телефону. Паралельний телефон - це дуже зручно, оскільки дозволяє в кожну кімнату або приміщення встановити свій апарат. Але для цього потрібно заздалегідь розвести і підключити телефонні розетки у всіх місцях. Розглянемо, як підключити розетку, на прикладі установки однієї розетки по двухпроводной схемі.
Інструкція
1
Звичайна телефонна розетка розкладається на дві складові частини: • корпус з п'ятьма гніздами; • штепселя з п'ятьма штіфтамі.Провод телефонної лінії підключається до корпусу розетки, а до штепселя під'єднується шнур, що йде безпосередньо до телефону. Розберіть корпус телефонної розетки і зачистите кінці спареного дроти телефонної лінії.
2
В корпусі ви побачите 4 гнізда, до яких може бути приєднана телефонна лінія. Зазвичай, якщо дивитися на розетку так, щоб п'ятий пластиковий контакт розташовувався внизу, телефонну лінію під'єднують до двох гнізд, розташованим з правого боку корпусу. Прикрутите провід спеціальними фіксуючими гвинтами.
3
Нижню частину корпусу прикріпіть до підлоги або стіни. Верхню частину також зафіксуйте гвинтом в призначеному місці. Корпус зібраний.
4
Тепер потрібно правильно зібрати штепсель. Розберіть його. Усередині ви побачите схему, що повторює пристрій корпусу розетки з тією різницею, що провідні контакти йдуть до штифтів. З'єднати потрібним чином дані штифти і гнізда - це і є відповідь на питання, як підключити телефонну розетку правильно.
5
При з'єднанні з штифтами дотримуйте підключення таким чином, щоб розетка в зборі забезпечувала контакт проводу лінії зв'язку з телефонним шнуром, і сигнал проходив на апарат.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте чьотирьох роз'єм для з'єднання телефону з розеткою, то можливі два варіанти контакту, які залежать від вашого апарата. В цьому випадку при зборі корпусу або перехідника спробуйте всі можливі комбінації, після кожної перевіряючи наявність гудка в трубці.