Як підняти щільність в акумуляторі. в одній банці акумулятора немає щільності.

Буває так, що через день простою, машину не завести, не крутить стартер. Акумулятор розряджається за добу, незважаючи на те, що його заряджаєш від мережі в плині тривалого часу. Діагноз простий - впала щільність електроліту в батареї. При тривалому перезаряді електроліт закипає і випаровується, його обсяг зменшується. За порадою виробників, доливають в акумулятор дистильовану воду, але мало хто при цьому заміряє щільність. А так як википає не одна вода, а електроліт теж, щільність його знижується. Самий час збільшити щільність.
Вам знадобиться
  • Ареометр, «груша» -клізма, мірний стакан, електроліт, акумуляторна кислота, дистильована вода, розчин харчової соди, дриль, паяльник.
Інструкція
1
Перше, з чого слід почати, це заміряти щільність електроліту в кожній банці акумулятора окремо. Щільність повинна бути в межі від 1,25 до 1,29 - менший показник для південних районів з теплою зимою, більший - для північних районів з холодним влітку, а розкид показань по банкам не повинен бути 0,01. Якщо завмер щільності показав, що її значення знаходиться в межі 1,18-1,20, то цілком можна обійтися доливом електроліту з щільністю 1,27. Спочатку доведіть щільність до потрібної в одній банці. Відкачайте електроліт за допомогою «груші», відкачують по можливості більшу кількість, заміряйте об'єм, долийте свіжий електроліт в половині обсягу від викаченной. Покачайте акумулятор з боку в бік і заміряйте щільність. Якщо густину не досягла потрібного параметра, долийте ще електроліту в четрверті обсягу від викаченной. При подальших доливаючи обсяг знижуйте вдвічі, до досягнення потрібної щільності. А при досягненні потрібної щільності залишок долийте дистильованої водою.
2
Якщо щільність впала нижче межі 1,18, то електроліт тут не допоможе, потрібна акумуляторна кислота. Її щільність значно вище, адже електроліт готується з неї шляхом змішування з дистильованою водою. Роботи проводите в тому ж порядку, як і при додаванні електроліту, але в даному випадку процедуру, можливо, доведеться провести повторно, якщо після першого етапу розбавлення щільність не досягне потрібного показника.
3
Ще один спосіб має на увазі повну заміну електроліту в акумуляторі. Для цього потрібно, відкачати максимальний обсяг електроліту за допомогою «груші», герметично закрити вентиляційні отвори пробок банок акумулятора, покласти батарею на бік і в дні акумулятора, свердлом на 3-3,5, просвердлити отвори, по черзі в кожній банці, не забуваючи при цьому зливати електроліт. Потім промиваємо акумулятор всередині дистильованою водою. Просвердлені отвори запаює кислотостойкой пластмасою, краще пробкою від іншого акумулятора. І заливаємо свіже електроліт, краще приготувати його самому з щільністю дещо більшою, ніж покладена для вашої кліматичної зони.
Зверніть увагу
При роботі з електролітом і, особливо з кислотою будьте обережні, працюйте в гумових рукавичках і очках.Прі розведенні електроліту самостійно пам'ятайте: додавати потрібно кислоту в воду, а не навпаки, це обумовлено різною щільністю кислоти і води.Аккумулятор не можна перевертати до верху дном, це може привести до осипання активної маси пластин і подальшого короткому замиканію.Прі повній заміні електроліту не сподівайтеся на довгу службу акумулятора, готуйтеся до покупки нового.
Корисна порада
Щільність акумулятора потрібно заміряти при 20 градусах Цельсія.Заранее підготуйте ємності під зливається електроліт і для розведення свежего.Прі зарядці акумулятора щільність електроліту повишается.Прі запайке висвердлених отворів, перевірте стійкість пластмаси на реакцію з електролітом.
Якщо стартер автомобіля ледве крутиться, то варто перевірити щільність електроліту в акумуляторі. Для цього достатньо спеціального ареометра. Якщо щільність електроліту виявиться недостатньою, то необхідно вжити ряд заходів по реанімації акумулятора - підзарядити його і збільшити щільність електроліту.
Вам знадобиться
  • автотестер або мультиметр, зарядний пристрій, свіжий електроліт
Інструкція
1
Підзарядіть і встановіть на автомобіль акумулятор. Паралельно клем акумулятора підключіть автотестер, включений в режимі вольтметра. Стрілка автотестера повинна стояти в жовтій зоні. Мультиметр повинен показати напругу 11,9 - 12,5 вольта.
2
Заведіть двигун, виведіть його обороти на 2,5 тис.об. в хв. Заміряйте напруга на клемах акумулятора. При перевірці автотестером в режимі вольтметра, стрілка повинна бути в зеленому секторі. Мультиметр повинен показати напругу 13,9 - 14,4 Вольта. Якщо напруга не змінилося, значить, відсутнє ток зарядки і автомобіль потребує ремонту, а акумулятор зарядки. Заряджайте акумулятор струмом, значення якого (в Амперах) в 10 разів менше ємності батареї (в Ампер * час) протягом 10 годин. Наступні 2:00 зарядку виробляєте струмом (в Амперах), меншим від ємності батареї (в Ампер * час) в 20 разів. Наприклад, при ємності батареї 60 ампер * годин перший струм зарядки дорівнює 6 ампер, другий дорівнює 3 ампер. (Другий режим є зрівняльним, використовується для вирівнювання щільності електроліту у всіх банках акумулятора) .Заряжайте акумулятор, поки не почнеться інтенсивне газовиділення у всіх банках.
3
Якщо при перевірці на автомобілі з заведеним двигуном напруга на клемах акумулятора піднялося вище 14,4 вольта, значить, реле-регулятор автомобіля несправний і потребує ремонту, а електроліт в акумуляторі постійно сильно википає. Так як в таких випадках електроліт буквально вихлюпується, а додають в акумулятори для вирівнювання рівня електроліту тільки дистильовану воду, нічого дивного в низькому рівні щільності електроліту немає. В такому випадку повністю зарядіть акумулятор і вирівняйте щільність електроліту в банках, відливаючи старий і слабкий електроліт і додаючи свіжий. Робіть цю операцію тільки на повністю зарядженому акумуляторі, орієнтуйтеся по напрузі на клемах, яке при вимкненому і отсоединенном зарядному пристрої повинна скласти 12,7 Вольта.