Як читати книжки на телефоні.

Життя сучасної людини все більше переноситься в електронний простір. Вже ні для кого не новина електронна пошта, електронні магазини, гроші та багато іншого. Але найпопулярнішим серед подібних речей є електронні книги. Читати їх можна не тільки, сидячи за комп'ютером, але і знаходячись в будь-якому місці: на прогулянці, в транспорті, навіть лежачи в гарячій ванні.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон з підтримкою java;
  • - підключення до інтернету;
  • - програма-читалка.
Інструкція
1
Щоб не відчувати при читанні будь-яких складнощів, встановіть на мобільник спеціальну програму-читалку. Така програма дозволяє відразу відкривати файли електронних книг без попередньої їх обробки. Можна, звичайно, обійтися і без них, але тоді вам будуть доступні виключно файли формату ТХТ, а користуватися ними за допомогою телефону дуже незручно. Так що краще не лінуйтеся і встановіть програму-читалку.
2
Налаштуйте підключення телефону до інтернету і зайдіть на сторінку пошуковика. Сформуйте запит приблизно такого змісту: «скачати на телефон java книги безкоштовно». В результаті отримаєте список електронних бібліотек, що надають можливість завантажити книгу на телефон.
3
Щоб знайти цікаву для вас книгу скористайтеся пошуком за назвою, автором або жанру. Відшукавши потрібний файл, натисніть на кнопку «скачати». Електронні книги в телефон можна завантажувати і з комп'ютера. Для цього скористайтеся USB-кабелем, що входить в комплект телефону або Bluetooth-гарнітурою.
4
Перше, що ви побачите, відкривши файл книги, це список глав. Це дуже зручно, тому що дозволяє обходитися без довгих пошуків місця в книзі, на якому закінчили минулого разу. Приємного читання !!!
Зверніть увагу
Кожна програма-читалка сумісна лише з певними моделями телефонів. Тому перед скачуванням переконайтеся, що ваш стільниковий підтримує обрану вами програму. Деякі програми розробляються спеціально для телефонів одного виробника. Якщо для вашого телефону існує така програма, найкраще скористатися їй.
Корисна порада
У кожній програмі-читалки є можливість змінювати налаштування. Найбільш корисні з них: розмір шрифту, яскравість підсвічування, включення автопрокрутки.
Касовий чек являє собою фіскальний документ, що підтверджує здійснення покупки. У кишенях і гаманцях осідає пристойну кількість чек ов, втім, що потрапляють туди ненароком, заодно зі здачею. Тим часом, уважне вивчення і зберігання чек ов може послужити хорошу службу: допоможе вчасно виявити помилку касира, припинити шахрайство і відстояти свої права.
Інструкція
1
Знайдіть найменування продавця, яке розташовується або вгорі, або внизу касового чек а. Не дивуйтеся, якщо вам проб'ють чек від імені невідомого індивідуального підприємця чи організації: вказівкою підлягає не назву магазину або бренду, а найменування господарюючого суб'єкта, яке зафіксоване в установчих документах. У разі виникнення претензій з приводу зробленої покупки, пред'являти їх слід на ім'я такого суб'єкта підприємницької діяльності. В чек е вказується також індивідуальний номер платника податків (ІПН).
2
Знадобиться також порядковий номер чек а. Дізнатися його можна по предваряющим цифри буквах «СЧ», словами « чек » або «фиск. чек », символам «№» або «#». Іноді номер чек а без спеціальних позначень розташовується навпроти суми покупки.
3
При здійсненні покупки у великих магазинах, гіпермаркетах часто буває важко згадати, на якому касовому апараті був вибитий чек . На цей випадок у касовому чек е вказується відповідний номер. Він може позначатися як «ККМ», «НМ», «Заводський №», «каса». Також в чек е, як правило, міститься ідентифікатор секції або відділу магазину. Іноді, крім цього, відбивається номер або прізвище касира, що супроводжуються словом «кассир».
4
Визначте дату і час покупки за відповідними реквізитами, зазвичай розташованим в касовому чек е зверху. В чек ах, вибитих за допомогою складної контрольно-касової техніки, може відбиватися час початку і час закінчення покупки.
5
Знайдіть у чек е найменування (код) товару. Часто контрольно-касові машини програмуються таким чином, щоб у касовому чек е після найменування або коду товару відбивався проміжний підсумок.
6
Обов'язковим реквізитом касового чек а є сумарна вартість покупки, яка в чек е позначається буквою «І» або словом «підсумок». Сума, отримана від покупця, і розмір здачі також підлягають відображенню в чек е. У деяких чек ах міститься інформація про те, яким чином розплатився покупець: готівкою або безготівковими коштами.
Зверніть увагу
Зовнішній вигляд і зміст касових чеків можуть суттєво відрізнятися в залежності від виду контрольно-касової техніки, що застосовується продавцем.
Корисна порада
У касовому чеку бажано перевіряти проміжні підсумки по кожному товару і остаточний підсумок відразу після здійснення покупки.