Як перетворити звукові файли.

Величезна кількість різноманітних комп'ютерних програм дозволяє проводити безліч маніпуляцій з аудіо і відео файлами. Вибір використовуваної утиліти залежить від того, що саме ви хочете змінити у файлі.
Вам знадобиться
  • - Sound Forge;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно просто вирізати окремий момент звукової доріжки, то скористайтеся інтернет-сервісами. Це найбільш простий спосіб, який дозволить вам заощадити дорогоцінний час. Відкрийте сторінки http://www.mp3cut.ru/cut_song_mp3 або http://mp3cut.foxcom.su. Натисніть кнопку «Завантажити», виберіть свій файл і дочекайтеся завершення цього процесу.
2
Виділіть непотрібні моменти треку і видаліть їх. Тепер натисніть кнопку «Зберегти і завантажити» і почекайте, поки готовий файл буде завантажений на ваш комп'ютер. Перевірте правильність обрізки звукового файлу.
3
Якщо ж вам необхідно змінити якість звучання композиції, конвертувати трек в інший формат або додати особливі ефекти, то скористайтеся програмою Sony Sound Forge. Скачайте і встановіть цю утиліту. Перезавантажте комп'ютер і запустіть Sound Forge.
4
Відкрийте вкладку «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». Виберіть файл, який необхідно перетворити і дочекайтеся його завантаження в програму. Звукова доріжка буде відображена в центральному меню програми. Лівий і правий канал будуть промальовані окремо один від одного. Виконайте необхідні маніпуляції з треком. Дана утиліта дозволяє виконувати величезну кількість операцій, в число яких входять такі функції: зниження рівня шуму, зміна показника bit rate, виділення та зміну окремих елементів.
5
Після завершення підготовки композиції відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як». Введіть назву кінцевого файлу і вкажіть папку для його зберігання. В полі «Тип файлу» виберіть формат, в якому необхідно зберегти композицію, наприклад mp3 або wav. У графі «Шаблон» виберіть якість звукового сигналу. Натисніть кнопку «Зберегти» і почекайте, поки буде створений новий звуковий файл. Перевірте його якість, запустивши аудіопрогравач.