Як провести веселий

Новий рік - це свято, яке люблять і діти, і дорослі, адже з запахом ялинки і мандаринів в кожен будинок входить справжнісіньке Чудо. Тому всім дуже хочеться, щоб чарівна ново рік няя ніч пройшла по-справжньому весело і яскраво і запам'яталася надовго.
Інструкція
1
Постарайтеся, щоб навіть передчуття свята наповнювало душу радістю і веселощами. Не страшно, якщо щось виходить не так, як хотілося б або ви чогось не встигаєте, головне - отримуйте задоволення від того, що ось-ось настане сама чарівна ніч в рік у. Створюйте святковий настрій самі.
2
Прикрасьте будинок мішурою, гірляндами і серпантином, на вікна прикріпіть сніжинки або намалюйте на них справжні «морозні» візерунки фарбами, спеціальними засобами (для цього знадобиться «штучний сніг» в балончиках, який перед Новим рік ом продається в багатьох магазинах) або зубним порошком. Серед передсвяткової круговерті знайдіть час подивитися улюблений ново рік ний фільм або мультик, тим більше що такий перегляд цілком можна поєднувати з прибиранням або приготуванням страв.
3
Незалежно від того, як ви збираєтеся зустрічати Новий рік - у вузькому сімейному колі або у великій компанії гостей, постарайтеся хоч ненадовго повернутися в дитинство. Згадайте, що вас приваблювало в цьому святі багато років тому? Очікування подарунків, веселі ігри, переодягання, жарти і сміх ... Так що ж заважає втілити все це в життя зараз? Організуйте, наприклад, веселий маскарад (тільки не забудьте заздалегідь попередити про це всіх гостей), придумайте оригінальні костюми для себе та членів своєї сім'ї, а також невеликі аксесуари у вигляді хвостів, ріжків, ковпачків і масок для тих, хто прийде без костюма. Повірте, навіть самі дорослі дядьки й тітки, спочатку скептично відносяться до всякого роду перевдягань, увійшовши у смак, будуть сміятися і радіти, немов діти.
4
При виборі костюма проявіть фантазію, адже чим несподіванішою, тим веселіше! Зі старого простирадла може вийти відмінний костюм Привиди (зовсім, як у Карлсона) дублянка, одягнена хутром назовні, допоможе перетворитися на чудовисько (вовка, ведмедя - залежно від ситуації), блискучий дощик при рік деться для боа і хвостів ... Головне - почати, а потім і інші почнуть фонтанувати ідеями, і загальні веселощі вам гарантовано.
5
Посидівши за столом, послухавши промову Президента і смикнув келихи, вирушайте на вулицю. Відразу після настання Нового рік а на вулицях панує веселе пожвавлення, всюди злітають вгору вогні феєрверків, навіть незнайомі люди тепло посміхаються один одному і вітають зі святом. А якщо по рік а, до того ж, роздує снігом і морозом, то обов'язково захопіть санки і не забудьте про рукавички, які дуже при рік ятся для ігор в сніжки і валяння в снігу. Не варто думати, що таке проведення часу - доля дітей, повірте, дорослі отримують від таких ігор не менший заряд веселощів, бадьорості та оптимізму.
6
Повернувшись додому і трохи перекусивши, не сідайте біля телевізора - організуйте запальні танці або пограйте у веселі ігри. І, звичайно, не забудьте про подарунки! Можна запросити «справжнього» Діда Мороза (це може бути як професійний артист, так і переодягнений родич чи сусід) - у всіх присутніх поява доброго дідуся з мішком подарунків викличе радість і здивування. Або ж можна непомітно скласти подарунки під ялинку перед прогулянкою (вийти з дому пізніше за всіх).