Як заклеїти акумулятор.

На сьогоднішній день відремонтувати автомобільний акумулятор в сервісі практично неможливо. Автомайстерні не займаються заміною свинцевих пластин, що не склеюють пошкоджений корпус і т.д. Таким чином, всі старі акумулятор и відправляються на переробку. Якщо не хочете купувати нову деталь, спробуйте заклеїти стару.
Інструкція
1
У більшості випадків в непридатність приходять свинцеві пластини, які з часом зношуються і стираються. Щоб зібрати один працюючий акумулятор , візьміть кілька хороших пластин і зваріть їх в один корпус.
2
Для цього очистіть верхню поверхню корпусу акумулятор а, виріжте по центру прямокутний отвір і відокремте контактну перемичку. Після цього переставте пластини, з'єднайте контактну лінію за допомогою спайки і заклейте акумулятор . У цій ситуації головне - добитися повної герметичності.
3
Звичайно, краще використовувати теплову зварювання, під час якої розігріті частини корпусу притискають один до одного і утримують в такому положенні 2-5 хвилин. Це дозволяє закласти навіть великі щілини. Якщо у вас саме така ситуація, використовуйте додаткову смужку, яку можна вирізати з іншого неробочого акумулятор а. Перед проведенням даної операції злийте електроліт і просушіть пристрій. Найбільш пильну увагу приділіть місцю спайки. Після закінчення робіт піддайте злитий електроліт дворазовому заряду-розряду, який нормалізує працездатність банки.
4
Якщо ви не хочете заглиблюватися в подібні складнощі, просто придбайте в спеціальному магазині клей, який надійно склеює пластмаси і призначений для пристроїв, що працюють з агресивними середовищами (саме до цієї категорії речовин відносять електроліт). Зокрема, скористайтеся епоксидним клеєм, який також називають холодною зваркою. З його допомогою ви уникнете роз'їдання корпусу акумулятор а кислотою.
5
Щоб домогтися високої якості склеювання, очистіть корпус акумулятор а від усіх забруднень і пилу, нанесіть на нього знежирюючий засіб, просушіть і зачистите наждачним папером. Так клей буде триматися міцніше. Після склеювання зачекайте кілька годин, після чого вливайте електроліт і починайте використовувати акумулятор .