Як повернути колишній робочий стіл. перемістив робочий стіл пропали.

Перше, що бачить користувач при завантаженні операційної системи, - це « Робочий стіл». На ньому розташовані різні елементи, за допомогою яких користувач звертається до ресурсів свого комп'ютера. Якщо налаштування вашого робочого стіл а збилися, повернути йому колишній вигляд можна за кілька кроків.
Інструкція
1
Викличте компонент «Екран». Для цього через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран». Відкриється нове діалогове вікно «Властивості: Екран». Викликати даний компонент можна й іншим способом: клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області робочого стіл а і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
2
Якщо з робочого стіл а пропала фонова картинка, перейдіть на вкладку « Робочий стіл». В групі «Шпалери» виберіть із запропонованого списку колишнє зображення. Якщо в списку немає потрібного вам фону, натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до того зображенню, яке ви хочете бачити на своєму робочому стіл е. Застосуйте нові налаштування.
3
В тому випадку, якщо на робочому стіл е перестали відображатися папки «Мій комп'ютер», «Мої документи» і «Мережеве оточення», натисніть на вкладці « Робочий стіл »кнопку« Налаштування робочого стіл а ». Відкриється додаткове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Загальні», встановіть маркер в полях навпроти потрібних вам елементів і застосуєте нові налаштування.
4
Якщо змінився розмір елементів на робочому стіл »(значки і шрифти стали більше або менше), відкрийте вкладку« Параметри ». В групі «Дозвіл екрану» за допомогою «повзунка» встановіть то дозвіл, який буде зручним для вашого сприйняття. Натисніть на кнопку «Застосувати» і підтвердіть внесені зміни.
5
Щоб змінити колірну схему для відкриваються на комп'ютері вікон і розмір шрифту в назвах папок, відкрийте вкладку «Оформлення». Використовуйте поля з випадають списками у відповідних групах. Для вибору візуальних ефектів натисніть на кнопку «Ефекти». Для більш детальної настройки різних елементів натисніть на кнопку «Додатково». Після внесення змін натисніть на кнопку «Застосувати».
6
Якщо на робочому стіл е перестала відображатися панель задач, значить вона прихована. Підведіть курсор до нижнього краю екрану і дочекайтеся, поки панель «спливе». Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У вікні "Властивості панелі завдань і меню Пуск» перейдіть на вкладку «Панель завдань» і зніміть маркер з поля «Автоматично приховувати панель завдань» в групі «Оформлення панелі завдань». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.