Як переробити ІЖ Юпітер 5. саморобний кофр для мопеда.

Якщо ви щасливий власник мотоцикла Іж Юпітер 5, і бажаєте його переробити, зробіть це самостійно. Так ви проявите і реалізуєте свою фантазію, зробите конструкцію мотоцикла більш сучасної та поліпшите його комфортабельність і зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Якщо в якості вихідного мотоцикла представлений Иж більш ранніх випусків з двигуном повітряного охолодження, поміняйте движок на більш сучасний, з водяним охолодженням. Він має більший ресурс, кращу надійність і пристосованість до експлуатації в важких умовах.
2
Займіться системою запалювання. За допомогою покупних деталей її можна самостійно переробити на електронну безконтактну систему з датчиком Холла. Потужності двигуна при цьому не додатися, але надійність виросте в рази. Необхідність такої переробки обумовлена ненадійною штатною системою запалювання, часто виходить з ладу.
3
Придбайте і встановіть тюнинговую вихлопну систему. Це не тільки додасть кілька конячок мотору, але і змінить зовнішній вигляд і звук вихлопу. При підборі тюнингованного глушника враховуйте не лише можливість його установки на Иж, але і бажану зміну зовнішнього вигляду.
4
Щоб оформити Юпітер в спортивному стилі встановіть обтічник. Його виготовте самостійно, так як знайти у продажу подібну деталь важко. Зробіть болванку потрібної форми з пінопласту і оклейте її стеклотканью в декілька шарів. Заздалегідь передбачте технологічні отвори для оптики і точки кріплення його до рами або до рульової колонки.
5
Для стилізації мотоцикла під американський стиль або туристичний мотоцикл встановіть на нього вітрове скло. Воно істотно підвищує комфортабельність при тривалому русі на заміських трасах. Зробіть бічні кофри і кофр на багажник. Для цього виготовте дерев'яні ящики бажаної форми і розмірів, а потім обтягніть їх шкірою в меблевій майстерні.
6
Встановіть музичну систему на мотоцикл. Для цього виберіть в магазині головний пристрій (магнітолу), підсилювач, динаміки і проводку. Саму магнітолу з підсилювачем встановіть всередині одного з кофров. Проведіть дроти живлення до неї, підключіть динаміки. Колонки встановіть на свій смак.
7
Для серйозного підвищення потужності двигуна і збільшення максимальної швидкості замініть карбюратор на спортивний. Залежно від моделі карбюратора ви отримаєте надбавку в потужності до 40% від стандартної. Обов'язково встановіть спортивний повітряний фільтр нульового опору.
8
Встановіть додаткові фари. Для цього виготовте окремий кронштейн з точками кріплення 2-3 фар і встановіть його замість штатної фари на рульову колонку. Провід живлення також замініть на більш потужний. На дуги безпеки поставте протитуманні фари.
9
Встановіть литі колеса. Їх легко знайти у продажу, і вони без проблем встановлюються замість штатних спіцованние.