Як побачити в собі особистість.

Люди з народження наділені як сильними, так і слабкими рисами характеру. Якщо бачити в інших тільки хороше, а в собі - погане, відбувається порушення балансу. Особистість проявляється у вчинках, і це ключ до виправлення ситуації.
Інструкція
1
Уважно озирніться і знайдіть непорядок у навколишньому середовищі. Людина, що звикла до порядку, миттєво помічає розкидані речі. Хто звик жити в хаосі, не зверне на них ніякої уваги. Люди схильні бачити те, що можуть виправити, але володіють різними талантами, тому помічають різне. Якщо будете уважні до того, що бачите, зможете позитивно впливати на навколишній світ. Залежно від масштабу мислення та природного таланту, непорядок можна помічати в особистих справах, сім'ї, суспільстві, політиці і т.д. Зверніть увагу, що це творчий тип мислення, а не судиш. Різниця - в бажанні докласти зусиль, а не просто поговорити.
2
Проведіть самооцінку, щоб зрозуміти, чи є у вас потенціал для наведення порядку. Якщо вважаєте, що справа вам не під силу - це не означає, що не володієте талантом, просто самооцінка низька. Ви не готові до великої роботи. Тоді поверніться до першого кроку і знайдіть щось простіше.
3
Складіть план і залучіть ресурси. Хороша справа вимагає сумлінної підготовки. Не обов'язково покращувати життя поодинці, можна надихнути оточуючих, які згодні з вашим баченням ситуації. Ресурсами можуть бути інструменти, знання, гроші, дозволу уповноважених осіб і т.д.
4
Здійсніть задумане і зробіть висновки. Навіть якщо взялися за невеликий працю і довели до кінця, ви схожі на дерево, яке принесло добрий плід. В подібних заходах і проявляються сильні сторони особистості. Напевно ви відчули наснагу і бажання зробити більше. Поверніться до першого кроку, щоб розкрити нові грані особистості.
Зверніть увагу
Деякі люди не просуваються далі першого кроку, бо не хочуть починати з малого. Не допускайте такої помилки. Біблійний герой Давид - майбутній цар - пас овець, вчився захищати їх від хижих звірів, перш ніж переміг велетня Голіафа. Рідні братися не сприймали Давида всерйоз, але він робив, що вважав за потрібне.