Як використовувати ліки "Цитрин". Як застосовувати ліки.

« Цитрин » - досить ефективне протиалергічний засіб. Потрапляючи в організм людини, препарат зв'язується з рецепторами H1, які призначені для з'єднання з гістаміном - речовиною, що відповідають за розвиток алергічних реакцій. В результаті ефект гістаміну сильно знижується, алергічна реакція гальмується і далі не розвивається.
Інструкція
1
Головним недоліком більшості антигістамінних препаратів є те, що при тривалому їх прийомі організм до них звикає і ефект знижується або зникає зовсім. А ось при застосуванні « Цитрин а» такої реакції не відбувається, і він зберігає свою активність навіть при тривалому курсовому прийомі. Крім того, основна перевага даного препарату - швидкість дії. Він з досить великою швидкістю всмоктується в кишечник і проникає в кров.
2
Спектр застосування « Цитрин а» досить широкий. Його можна використовувати при ринітах алергічного характеру, що виникають сезонно або мають місце цілий рік, кропивниці, що має хронічний рецидивуючий перебіг, ангионевротическом набряку, різнихдерматозах алергічної природи, а також атопічний дерматит. « Цитрин » можна застосовувати і при набряку Квінке. Також його можна включати в комплекс лікування бронхіальної астми та респіраторних інфекційних захворювань, які часто можуть супроводжуватися алергічними реакціями.
3
Випускається « Цитрин » у вигляді таблеток. Без побоювань його можна давати дітям до 6 років. Конкретні дозування прописані в інструкції по застосуванню препарату.
4
« Цитрин », як і багато інших медикаментозні препарати, має свої протипоказання. Його не можна застосовувати при вагітності та лактації, людям, що погано переносять гідроксизин і дітям до 6-и років. В даний час для маленьких дітей « Цитрин » випускається у вигляді смачного сиропу.
5
Крім того, « Цитрин » може викликати побічні ефекти, які проявляються у вигляді запаморочення, головного болю, порушення травлення, сухості в роті і запальних процесів в порожнині рота і глотки. Якщо подібне матиме місце, необхідно терміново звернутися до лікаря, він або змінить дозування препарату, або призначить інше антигістамінний засіб.