Як зробити ялинку з підручного матеріалу.

Вбрана ялинка по праву вважається одним з основних атрибутів новорічних і різдвяних свят. Однак якщо ж з яких-небудь причин зелена красуня не може стати прикрасою будинку, її можна замінити ялинкою, виготовленої з різноманітних підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • - картон або щільний папір;
  • - мішура;
  • - клей;
  • - столові серветки;
  • - тканина;
  • - різні прикраси (намистини, стрази і т.д.).
Інструкція
1
Якщо вам необхідно зробити ялинку на швидку руку, щоб прикрасити нею святковий стіл, виріжте з картону півколо, зігніть його і склейте у формі конуса. Після чого візьміть кольорові столові серветки, обріжте їх нижній край зигзагом. Далі шарами знизу-вгору (достатньо буде 3-4 шари) приклеюйте серветки верхнім краєм до конуса. Верх ялинки прикрасьте бусинкою або невеликий зірочкою, а по периметру, якщо є бажання, можете прикрасити її невеликими паперовими квіточками контрастних відтінків.
2
Не більше трудомістким процесом буде виготовлення ялинки з картону і мішури. Для її основи, як і в попередньому варіанті, необхідно виготовити з картону основу у вигляді витягнутого конуса або піраміди (для виготовлення піраміди виріжте 4 трикутника і склейте їх за допомогою скотча або паперових смужок). Після чого можете приступати до закріплення мішури.
3
Залежно від того, як вам буде зручніше, можете взяти пензлик і намазати всю основу клеєм, а потім витками зверху вниз намотувати мішуру, або ж можете приклеювати мішуру тільки на початку кожного витка. Коли виріб висохне, можна приступати до його оформлення. Наприклад, можете прикрасити ялинку бантиками з атласної стрічки, намистом, маленькими шишками і мініатюрними ялинковими іграшками, або ж власноруч виготовленими невеликими прикрасами.
4
Можете також спробувати зробити ялинку з тканини. Для цього виготовте картонну основу, після чого викрийте по її розмірам основу для обтягування (наприклад, добре буде виглядати ялинка з вельвету). Далі у вертикальному напрямку зробіть надрізи на відстані близько 1,5 см. Після цього наріжте смужки яскравої тканини (в даному випадку добре буде виглядати гобелен і драпове тканина) товщиною 0,5 см і з допомогою пінцета вставте їх між смужками тканини-основи (зробити це потрібно в шаховому порядку, як при плетінні кошиків).
5
Щоб ці смужки добре трималися, приблизно по центру тканини і по кінцях їх потрібно закріпити за допомогою клею. Після цього тканину необхідно приклеїти до основи ялинки. Зайвим декором таку ялинку перевантажувати не варто, проте прикрасити її ниткою або шнуром золотистого або сріблястого кольору можна.