Як прибрати чорноту під очима. Якими народними засобами можна прибрати слактей чорноту.

Темні кола під очима можуть бути наслідком сильного стомлення, результатом перенапруги, болю, стресу і т.д. Позбутися від чорноти під очима можна, лише усунувши причину її появи або замаскувавши її.
Вам знадобиться
  • - сиру картоплю;
  • - свіжі огірки;
  • - петрушка.
Інструкція
1
Забезпечте достатню тривалість сну. Люди, які хронічно недосипають або страждають від безсоння, завжди мають проблеми зі слідами таких станів під очима . Якщо це основна причина появи чорноти під очима , то намагайтеся більше спати. Виберіть зручну постіль і трохи підніміть подушку, щоб викликати відтік рідини.
2
Захищайте шкіру від сонячного впливу. Поява чорнуватих кіл під очима може бути викликано надлишком сонця. Шкіра вік ніжна і тонка, а ультрафіолетові промені діють на неї згубно, знижуючи вироблення колагену. Користуйтеся засобами з високим сонцезахисним фактором і змістом ретинолу, який знебарвлює пігментні плями на шкірі. Завжди носіть великі окуляри, що прикривають якомога більшу площу особи.
3
Використовуйте методи домашньої медицини. Робіть компреси з натертої картоплі, прикладайте до шкіри огіркові часточки, змащуйте її настоями з петрушки.
4
Лікуйте основне захворювання. Проблеми з нирками, закладений ніс, алергічні реакції можуть стати причиною появи темних плям під очима . Пролікувати основне захворювання і плями стануть менш помітними - застосовуйте судинозвужувальні засоби, промивайте ніс, приймайте антигістамінні препарати.
5
Пробуйте осветляющие склади. Існують спеціальні засоби, що дозволяють трохи освітлити шкіру під очима - вони містять активні речовини, які можуть викликати роздратування на ніжній шкірі. Тому застосовуйте їх з обережністю і тільки після проведення тестування на невеликій ділянці шкіри.
6
Зверніться за допомогою до пластичного хірурга. Якщо поява чорноти супроводжується утворенням мішків під очима , то можна спробувати позбутися від зайвої шкіри і підтягнути м'язи. Блефаропластика дозволяє змінити риси обличчя за рахунок підтяжки м'язів, видалення зайвого жиру і шкіри.
7
Спробуйте лазерну терапію. Щадний спосіб позбавлення від чорноти під очима , який передбачає розгладжування шкіри, видалення зморшок і поліпшення кольору тканин. При необхідності слід повторити процедуру через деякий час для досягнення найкращого результату.