Як іонізувати воду сріблом. іонізована мідь грибки.

Про дивовижну особливості срібла знезаражувати воду люди знали ще в глибоку давнину. Чудесні якості цього металу постійно використовують служителі церкви. У давнину в колодязь зі смердючою водою опускали на деякий час срібне дзеркало - і вода знову ставала придатною для пиття. Іонізувати воду сріблом можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - Іонатор;
  • -фільтр для води;
  • - столове срібло або срібний глечик;
  • - вода.
Інструкція
1
Щоб іонізувати воду старовинним способом, ніяких електроприладів не потрібно. Вимийте срібний глечик. Можна обійтися без дезінфікуючих засобів, срібло саме по собі є відмінним антисептиком. Глечик повинен бути просто чистим. Якщо ж у вас немає такого посуду, скористайтеся срібними виделками або ложками.
2
Налийте воду в срібну посудину. Від хлору та інших домішок краще позбутися заздалегідь. Скористайтеся будь-яким фільтром для води. Поставте глечик в прохолодне, але не дуже холодне місце, подалі від прямих сонячних променів. Найкраще тримати срібну воду в темному місці. На світлі вона швидко втрачає свої властивості.
3
Дайте воді настоятися приблизно добу. Іони срібла в неї проникнуть без всякого вашого втручання. При контакті з іншими речовинами срібло нерідко втрачає свої властивості, оскільки потрапляння з в організм може бути ускладнене. Але у воді іони надовго зберігають свою активність. В цьому випадку утворюється гідратована срібло. Його ще називають колоїдним.
4
Якщо срібного глечика немає, налийте воду в будь-яку скляну, порцелянову або емальований посуд. Мабуть, не підходять тільки алюмінієві судини. Опустіть в воду срібну ложку або вилку. Столові прибори попередньо вимийте. Точно так само, як і в першому випадку, дайте воді настоятися. Чим більше предмет - тим менше для цього буде потрібно часу. У старовинних способів є один істотний недолік - дуже важко розрахувати дозування.
5
Якщо є можливість, краще всього обзавестися іонатора. Він дозволяє регулювати концентрацію срібла в розчині. Крім того, ви зможете отримати іони надчистого срібла. Перед тим, як приступити до іонізації води, уважно прочитайте інструкцію в приладу. Там вказані режими роботи і кількість води.
6
Промийте робочу частину іонатора. Робити це потрібно теплою водою із застосуванням засобів для миття посуду. Уважно стежте за тим, щоб вода не потрапила всередину. Металеву трубку, тобто катод, краще при цьому зняти, а надіти вже після обробки. Срібний анод не знімається.
7
Опустіть Іонатор в посудину з потрібною кількістю води. Вода повинна бути трохи вище кімнатної температури. Прилад сам проаналізує її електропровідність, а відповідно - встановить режим подачі струму. На іонатора мається лапочка індикатора. Уважно за нею стежте. Після того, як розчин срібла буде готовий, вона згасне. Якщо вам цікаво спостерігати за іонатора під час роботи, ви зможете помітити, як з анода стікають іони. Вони схожі на злегка мутнуватий шлейф.
Корисна порада
Не використовуйте для іонізації води промислове срібло. Там можуть бути домішки, які не завжди корисні для здоров'я. Для того, щоб привести в порядок старий колодязь, дзеркало зовсім не обов'язково, тим більше що сучасні дзеркала частіше роблять не зі срібла. Використовуйте будь-який досить великий срібний предмет. Іонізована сріблом вода здатна захистити людину від багатьох інфекційних захворювань. Іони цього металу вільні проникають всередину мікроорганізмів, вірусів і грибків і вбивають їх. Дуже корисна іонізована сріблом вода для вмивання. Вона має сильну антисептичну дію, з її допомогою можна позбутися багатьох дефектів шкіри. Срібною водою можна промивати рани. Іони срібла з'єднуються з тканинними білками і утворюють захисний шар, перешкоджаючи таким чином розвитку запалень. Використовувати іонізовану воду можна на всіх стадіях запального процесу.