Як налаштувати vpn.

Багато інтернет-провайдери використовують технологію vpn-підключення для надання доступу в інтернет. Ця технологія має свої переваги і недоліки, як і всі інші протоколи.

Інструкція
1
Увімкніть ваш комп'ютер або ноутбук і підключіть до його мережевої карти кабель провайдера. Дочекайтеся автоматичного визначення нової мережі. Якщо ви використовуєте фаєрволл або антивірус з вбудованою утилітою перевірки трафіку, то встановіть дозволу для даної мережі.
2
Відкрийте меню "Пуск" і виберіть підменю "Панель управління". Знайдіть меню "Мережа та інтернет" і відкрийте його. Перейдіть в розділ "Центр мережних підключень і спільного доступу". Відкрийте меню "Настройка нового підключення або мережі". У вікні, вкажіть пункт "Підключення до робочого місця" і натисніть кнопку "Далі".
3
Дочекайтесь появи нового меню та натисніть лівою кнопкою миші по пункту "Використовувати моє підключення до інтернету (VPN)". У графу "Інтернет-адреса" введіть адресу сервера, до якого необхідно виконати підключення. Ці дані дізнайтесь у вашого провайдера. В поле "Ім'я местоназначенія" введіть назву нового з'єднання.
4
Встановіть прапорець біля параметра "Не підключатися зараз" і натисніть кнопку "Далі". Заповніть запропоновану таблицю. Введіть ім'я вашого аккаунта і пароль, надані вам провайдером. Натисніть кнопку "Створити" і закрийте з'явилося меню.
5
Поверніться в меню "Центр мережних підключень і спільного доступу" та відкрийте пункт "Зміна параметрів адаптера". Знайдіть іконку нового vpn-з'єднання і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку "Безпека" відкрився меню. Виберіть необхідні значення для наступних полів: "Тип VPN", "Шифрування даних" і "Перевірка автентичності".
6
Натисніть кнопку Ok для збереження заданих параметрів. Клацніть два рази по іконці вашого vpn-з'єднання і натисніть кнопку "Підключення" в меню. Перевірте активність сполуки, відкривши інтернет-браузер і ввівши адресу цікавить вас сайту. Перенесіть ярлик цього з'єднання в папку "Автозавантаження" меню "Пуск", щоб підключатися до інтернету при кожному вході в систему.