Налаштування програвача: Як провести самостійно.

В будь-якій операційній системі сімейства Windows є вбудований програвач Windows Media Player. Він досить функціональний, і більшості користувачів його можливостей вистачить з лишком. Але якщо ви тільки встановили операційну систему, то при спробі відтворити будь-яке відео ви напевно побачите помилку. Справа в тому, що самого програвача недостатньо - потрібна настройка і установка додаткових компонентів. Тільки в цьому випадку відтворення відео буде можливим.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - драйвер на звукову карту;
  • - програвач Windows Media Player;
  • - пакет K-Lite Codec Pack;
  • - плагін Windows Media Player Firefox Plugin (для браузера Firefox).
Інструкція
1
Для початку вам необхідно встановити драйвера на звукову карту. Інакше не тільки звук відтворюватися не буде, але в деяких випадках навіть картинки ви не побачите. Драйвер повинен бути на диску, який зазвичай видають разом з комп'ютером при покупці.
2
Якщо ви не маєте такого диска, то драйвера можна скачати з інтернету. Найкраще зайти на сайт виробника материнської плати і завантажити їх звідти. Драйвера викачуються в архіві, так що для розпакування вам буде потрібно архіватор. Запустити установку драйверів можна подвійним натисканням правої кнопки мишки по виконуваного файлу (у випадку з установкою цим файлом буде Setup Exe).
3
Також програвач
4
Якщо ви плануєте за допомогою програвача переглядати відео в інтернеті або слухати інтернет-радіо, то вам також будуть потрібні додаткові компоненти, які іменуються плагінами. Після їх встановлення ви зможете переглядати онлайн-відео безпосередньо у вікні інтернет-браузера.
5
Плагін необхідно завантажувати в залежності від браузера, який ви використовуєте для перегляду інтернет-сторінок. Якщо ви користуєтеся браузером Firefox, то скачайте Windows Media Player Firefox Plugin. Після того як плагін буде викачаний, натисніть по ньому подвійним клацанням лівої кнопки мишки, і він буде встановлений.
6
Модулі поширюються повністю на безкоштовній основі. Завантажити ви їх можете для будь-якого інтернет-браузера. Після встановлення всіх вищеперелічених компонентів ваш програвач має відтворювати всі формати.