Як зробити флешку активної.

Бувають ситуації, коду флешка перестає розпізнаватися операційною системою. Це може бути викликано різними причинами. Можливо, користувач нехтував функцією безпечного видалення пристрою, або воно перестало визначатися після зараження вірусом. Для вирішення проблеми можна спробувати відновити активний розділ флешки.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - флешка;
  • - XG.bsf-файл для вашого флеш-накопичувача;
  • - програма UltraISO;
  • - завантажувач Grub4dos;
  • - програма Grubinst.exe.
Інструкція
1
Вставте флешку в комп'ютер. Потім скачайте з інтернету маленьку програмку mFormat. Запустіть її. В основному меню програми виберіть Selected Partition, далі - флешку , з якою ви будете працювати. Після цього виберіть Format. Тепер клікніть мишкою по параметру Full і натисніть Start. Чекайте завершення операції.
2
Отсоедините флешку від комп'ютера і відразу вставте її назад. Після цього клацніть по «Форматування пристрою». В якості файлової системи виберіть обов'язково FAT, не плутайте з файлової системою FAT 32. Далі все досить просто. Дійте згідно підказкам. По завершенні операції флешка буде знову активна.
3
Також можна скористатися таким способом. Перш ніж почати, вам необхідно скачати файл завантажувального сектора для вашого флеш-накопичувача, а саме XG.bsf-файл. Після цього збережіть цей файл в будь-якій папці на жорсткому диску комп'ютера.
4
Скачайте з інтернету програму UltraISO і встановіть на свій комп'ютер. Запустіть програму. В її основному меню виберіть «Самозавантаження», після чого - параметр «Записати образу диска». В наступному вікні виберіть Disk Drive, потім - вашу флешку . Далі клікніть по опції Xprees. З'явиться ще одне меню. В цьому меню виберіть опцію Restore Drive Bott Sector і вкажіть шлях до папки, в якій ви зберегли скачаний XG.bsf-файл. Після цього натисніть OK.
5
Тепер вам слід завантажити завантажувач, який називається Grub4dos. Знайти цей файл можна в інтернеті. Збережіть завантажувач в будь-якій папці. Після цього скачайте програмку Grubinst.exe. Запустіть її.
6
Після запуску Grubinst.exe в основному меню виберіть вашу флешку і натисніть кнопку Browse біля параметра File. Тепер вкажіть шлях до файлу завантажувача Grub4dos, після чого в меню програми натисніть Instal. Чекайте завершення установки. Перезавантажте ПК. Тепер флешка повинна працювати нормально.
Хочете зробити оригінальний і простий подарунок своїми руками або просто вам набридли нудні одноманітні флешки, які розкидані по будинку? Тоді вперед - вчимося робити флешки самі!
Вам знадобиться
  • флешка, USB подовжувач, тонка стамеска або дуже гострий ніж, пластиковий конструктор (наприклад «Лего»), клей ПВА.
Інструкція
1
Візьміть звичайну флешку і акуратно зніміть з неї старий корпус. Для цих цілей краще використовувати недорогі пластмасові флешки, так як «роздягнути» їх значно легше. Тепер готуємо деталь для майбутньої нової флешки: візьміть обрану пластикову деталь конструктора і олівцем позначте кордону флешки (попередньо потрібно зняти мірку).
2
Візьміть стамеску або гострий ніж і починайте акуратно вирізати. Отвір для флекші повинно бути за розміром трохи більше, ніж вона сама, щоб при з'єднанні двох деталей, ваша флешка випадково не пошкодити про тісні краю. Розрівняйте внутрішні стінки так, щоб поверхня була максимально рівною - це забезпечить кращий контакт з флешкою. Тепер робимо кришку. З подовжувача USB вийміть штекер. Він буде потрібен для того, щоб кришка вашої флешки щільно притискалася до корпусу і не зіскакувала. За аналогією з виготовленням корпусу, відміряйте потрібний розмір, перенесіть його на пластикову деталь і виріжте необхідний отвір.
3
На внутрішню поверхню корпусу і кришечки нанесіть тонкий шар ПВА і швидко зафіксуйте деталі між собою. Дайте флешці і кришечці висохнути (це займе не більше години). Все, ваша нова флешка готова. За бажанням в ній можна зробити отвір для шнурка або прикрасити написом або стразами.
Корисна порада
Замість пластикової деталі від дитячого конструктора підійде будь-яка інша пластикова деталь, яка вам подобається. Флешку можна зробити з чого завгодно, починаючи від шматка дерева і закінчуючи м'якою іграшкою-брелоком.