Як змити відтінок знебарвленого волосся.

Блондинка попеляста, лляна, платинова, золотиста - такі назви приваблюють багатьох жінок, які мріють отримати світлий колір своїх волосся . Одним із способів добитися бажаного відтінку є знебарвлення волосся . Щоб ця процедура не закінчилася плачевно, необхідно правильно доглядати за волосся ами після знебарвлення.
Вам знадобиться
  • - окислювач;
  • - бальзам-ополіскувач;
  • - відвар ромашки;
  • - вода.
Інструкція
1
Постарайтеся відкласти знебарвлення, якщо ви недавно проводили цю процедуру. Дайте волосся ам час для відновлення їх структури. Волосся після знебарвлення стають крихкими, і можуть почати випадати або обламуватися вже при змиванні складу.
2
Використовуйте для знебарвлення окислювач підходящої концентрації. Краще купіть його в професійному магазині для перукарів. Концентрація окислювача залежить від того, якого відтінку волосся и у вас перед знебарвленням: чим світліше волосся и, тим менше концентрація. Цей продукт зазвичай продається у великих кількостях; не використовуйте всі відразу, залиште для знебарвлення коренів волосся надалі.
3
Після знебарвлення змийте окислювач великою кількістю води. Щоб уникнути випадання волосся не тягніть і не викручуйте пасма під час миття. Дайте воді стекти з волосся , і промокніть їх рушником.
4
Нанесіть на волосся и бальзам - ополіскувач на кілька хвилин. Він трохи розгладить пошкоджені лусочки волосся . Змийте водою бальзам також без механічного впливу на волосся и. Зверніть увагу на якість бальзаму - ополіскувача. Він повинен бути призначений для сухих і пофарбованих волосся з відновлюючий ефект.
5
Скористайтеся після знебарвлення відновлювальної сироваткою або кремом. На відміну від бальзаму їх змивати не потрібно. Вибір сироватки або крему залежить від типу ваших волосся . Неправильно підібрані засоби будуть тільки утяжелять волосся и.
6
Обполощіть знебарвлені волосся и відваром ромашки (1 столова ложка на склянку води, далі розвести водою до об'єму 1 літра). Відвар додасть вашим світлим волосся ам неповторний блиск.
7
Дайте волосся ам висохнути природним шляхом, т. Е. Без використання фена. Якщо дозволяє зачіска, намагайтеся якомога рідше висушувати знебарвлені волосся и феном.