Що робити, якщо немає опалення. опалення в квартирі.

У добре опалювальному приміщенні приємно перебувати. Вчасно включені батареї дарують тепло і затишок, дозволяють сховатися від морозу й зігрітися в негоду. Але що робити, якщо сезон холодів настав, а системи опалення ще не підключили?
Порядок та умови підключення опалювальних сістемВ відповідно до постанови Уряду №307 від 2006 року, включення систем опалення відбувається при середньодобовій вуличній температурі +8 градусів Цельсія і нижче, а відключення - при перевищенні даної позначки більше п'яти діб подряд.Еслі опалювальний сезон розпочався, а в будинку не стало тепліше, то причиною може стати повітряна пробка, яка не дозволяє гарячій воді піти по трубах. У цьому випадку варто зв'язатися з Керуючою компанією. Можливо, вона зможе усунути причину вимушеного промерзання квартір.Еслі батареї нові, але опалення немає, то настав час скликати раду мешканців (не менше двох осіб) і заповнювати колективний акт про дане порушення. Те ж саме слід зробити і при зниженні нормативних показників температурного режиму в приміщенні. Відповідно до вимог САНПиН, оптимальна температура повітря повинна становити: • у житлових кімнатах - від 20 до 22 ° C (допустиме відхилення + 18 ... + 24 ° C); • на кухні і в туалеті - + 19 ... + 21 ° C ( не менше +18 і не більше + 26 ° С); • у ванній - + 24 ... + 26 ° C (+ 18 ... + 26 ° C); • в міжквартирні коридорі - + 18 ... + 20 або + 16 ... + 22 ° C; • на сходовій клітці і в коморі - + 16 ... + 18 ° C (+ 14 ... + 20 або + 12 ... + 22 ° C відповідно) .Претензію візьмуть до розгляду, якщо температура в будинку нижче даних показателей.Куда скаржитися на відсутність опалення Складений акт про невиконання обов'язків слід передати в керуючу компанію або теплопостачальної організації (якщо договір був укладений з нею безпосередньо). У претензії вимагайте перерахунок за період, коли опалення не було підключено або працювало в неналежному режимі. Законодавчо затверджено, що перерва у теплопостачанні не може бути більше 24 годин на місяць сумарно або 16 годин одноразово (якщо температура повітря вище + 12 ° C). Якщо ж стовпчик термометра тримається на позначці + 10 ... + 12 ° C, то даний інтервал не повинен зберігатися більше 8 годин, при + 8 ... + 10 ° C - 4 часа.Претензія оформляється у двох примірниках. Один з них підписує і засвідчує секретар і віддає вам, інший - залишається в організації. Відправити акт можна і поштою з повідомленням про вручення. При ігноруванні прохання скарга передається в Росспоживнагляд.
Щомісячна сума комунальних платежів стає все більше, але якість послуг, які надають відповідні служби, не завжди їй відповідає. Буває й так, що у вашому будинку трапляються постійні збої в подачі опалення, в той час, як в квитанцію про оплату воно включається в повному обсязі. Єдиною відповіддю на питання, як бути, якщо не працює опалення в квартирі, буде необхідність відстоювання своїх прав у суді.
Інструкція
1
Згадайте або опитаєте сусідів, коли у вашому будинку проводився капітальний ремонт. За законом він повинен проводитися не рідше, ніж раз на 30 років. Зверніться в житлово-експлуатаційну організацію, яка обслуговує його, і почніть збирати документи, що підтверджують необхідність проведення ремонту. Створіть ініціативну групу мешканців або Комітет самоврядування будинку, який візьме на себе всю організаційну роботу.
2
Визначте, яке підприємство обслуговування у відповіді за відсутність опалення в будинку, і з'ясуйте адреси вищестоящих організацій. Швидше за все, вашим опонентом є районна житлово-експлуатаційна контора: з нею ви укладали договір найму, підтвердженням якого є ордер на квартиру. Роботу подібних контор контролює адміністрація вашого муніципального освіти.
3
З'ясувавши, яка контора у відповіді за відсутність опалення, зберіть свідоцтва решти мешканців про факти відключення опалення або аварійних ситуаціях з опалювальною системою. По кожному виявленому факту напишіть заяви на ім'я керівника домоуправління. Закінчуйте кожну подібну скаргу словами: «Прошу усунути недоліки, привести систему опалення в робочий стан, вказати причини несправності і дати відповідь протягом 10 днів». Це можуть бути і групові скарги, які необхідно підписати у мешканців і поставити дату. Кожна заява складіть в 3-х примірниках. Один залиште собі, один направте в домоуправління, один - на адресу адміністрації.
4
Якщо трапилася аварія, повідомте диспетчеру ремонтного управління про це і уточніть у нього номер запису в диспетчерському журналі. Зафіксуйте дату та номер запису, які знадобляться, коли буде складатися позовну заяву до суду. У разі відмови диспетчера сходіть самі в ЖЕК і отримаєте цей номер. Примусьте працівників ЖЕКу скласти акт про причину аварії та підпишіть його разом з сусідами. Один примірник акта залиште собі.
5
У разі відсутності реакції на ваші скарги з боку ЖЕКу складіть на ім'я його начальника претензію від імені мешканців будинку і вимагайте включити будинок в план проведення капітального ремонту. У разі відмови та відсутності будь-яких дій готуйтеся до суду. Замовте незалежну експертизу в будівельній організації і на підставі експертного висновку складіть позовну заяву до суду від імені мешканців будинку. Діяти в суді може один представник мешканців по оформленого доручення.