Як вибрати чистокровну сибірську кішку.

Сибірські кішки - дуже красива і недешева порода. Кошеня може коштувати від 10 до 25 тисяч рублів. Вирішивши зайнятися розведенням, дуже важливо підібрати чистокровну сибірську кішку , адже якщо взяти тварину з яким-небудь шлюбом, то і послід вийде невдалий.
Інструкція
1
Уважно огляньте тварину. Приділіть увагу голові кішки. До стандарту породи відносять кішок з трапецієподібної формою голови. У верхній частині черепа голова дещо ширше, але ближче до мордочки вона звужується.
2
Подивіться на вуха. Вони повинні бути злегка округленими і мати невеликий нахил вперед. Зверніть увагу на відстань між ними, воно має дорівнювати ширині самих вух. Ззаду вуха шерсть тонка і коротка, але починаючи з середини вона подовжується. На кінчиках вух повинні бути присутніми невеликі пензлики.
3
Зверніть увагу на очі вихованця. У справжніх сибіряків вони повинні бути великими, майже круглими. Зовнішній кут трохи нахилений до основи вуха. Відстань обов'язково має бути більше, ніж ширина самого очі.
4
Погладьте кішку і подивіться на її спину. В ідеалі вона повинна бути трохи вище, ніж плечі. Задні лапи обов'язково довші передніх. Самі лапи великі, а між пальцями добре видно опушение.
5
Поторкайте шерсть кішки. Вона повинна бути трохи жестковатой. Обов'язково повинні бути присутніми «комірець» і «штанці». Забарвлення може бути різноманітною.
6
Для вибору чистокровної особини зверніться в серйозний розплідник, що має хорошу репутацію. Обов'язково ознайомтеся з документами на тварину і поцікавтеся батьками кошеня. Перевірте, чи всі щеплення були зроблені. Вибираючи кошеня, дивіться, щоб у нього не було бліх і яких-небудь виділень з очей і носа. Животик повністю здорового малюка повинен бути пружним.
7
Перш ніж іти купувати тварина, детально вивчіть породу і поведінку кішок. У разі, якщо ви сумніваєтеся, найкраще візьміть з собою знайомого експерта, який без зусиль зможе відрізнити чистокровну особина від звичайної.
Зверніть увагу
Чистокровні сибіряки практично не викликають алергії.