Як зробити саморобний подарунок. Саморобний подарунок мамі на день народження.

Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати. Сувенір, виконаний своїми руками, крім практичного призначення зберігає тепло рук того, хто його створив, тим самим нагадуючи одержувачу про ніжний ставленні до нього близької людини. Крім цього, саморобний подарунок дозволяє значно заощадити кошти, правда, часу на його виготовлення потрібно більше, ніж на покупку готового презенту.
Вам знадобиться
  • - картон, кольоровий папір;
  • - кольорові ручки, олівці, фарби;
  • - ножиці, клей;
  • - фетр, тканина, мережива;
  • - голка, нитки;
  • - оргскло, лампочка, патрон.
Інструкція
1
Листівка з побажанням - найпопулярніший подарунок , який дуже просто зробити самостійно. Візьміть кольоровий картон або щільний папір відповідного розміру і складіть навпіл. Всередині листівки напишіть кольоровими гелевими ручками побажання, приклейте аплікацію або намалюйте малюнок. Лицьову сторону прикрасьте штучними квітами, мереживом, блискітками або створіть візерунок у техніці квіллінг. До виготовлення саморобної листівки для старших родичів залучіть дітей.
2
Шкатулка з фетру з передбаченнями стане для одержувача подарунка надійним порадником. Для початку виріжте з щільного матеріалу деталі: овальне дно і кришку, вузьку смужку для бічній частині кришки і широку для стінок шкатулки. Обметочний швом з'єднайте всі деталі виробу, прикрасьте кришку об'ємними квітами або аплікацією зі шматочків фетру різних відтінків. Побажання роздрукуйте або напишіть від руки на маленьких папірцях, згорніть їх трубочкою і вставте в колечка, нарізані із звичайних соломинок для коктейлів. Насипте передбачення в шкатулку і не забудьте вкласти інструкцію з використання подарунка.
3
Святковий торт - ще одна ідея, як зробити саморобний подарунок оригінальним. Спечіть торт за улюбленим рецептом, прикрасьте його глазур'ю, кремом або мастикою, барвниками напишіть оригінальне привітання. Торт можна зробити у вигляді іграшки, барильця з монетами, ляльки, машини, книги і т.д. Якщо ж ви не вмієте пекти, але знаєте, що ваш друг володіє винятковими кулінарними здібностями, подаруйте йому листівку з оригінальним рецептом і красиву банку з сипучими інгредієнтами, взятими в потрібній для рецепта пропорції, які насипте шарами.
4
Настільна лампа, зроблена своїми руками, доповнить інтер'єр і стане його прикрасою. Найпростіший спосіб зробити саморобний подарунок - виконати каркас для абажура з дроту і обклеїти його рисової папером. Або ж з кольорового оргскла виріжте деталі для куба, призми або піраміди, з'єднайте їх між собою, помістіть всередину патрон з лампочкою, на провід встановіть вимикач і вилку. Подарунок, зроблений з душею, обов'язково сподобається близькій людині.