Як отримати швидкий загар.

Літо завжди приходить раптово. Ще вчора вулиці замітало снігом пелюсток з квітучих дерев, а сьогодні вже +25. І ось ви стоїте перед дзеркалом, приміряючи топіки, легкі сукні та сарафани. Але на жаль, відкрита літній одяг погано виглядає на молочно-блідою після зими шкірі. Нехай легкий, але загар повинен бути, якщо ви збираєтеся надіти сарафан з відкритою спиною. Як придбати його, не чекаючи липня-серпня, і як зробити це швидко?
Інструкція
1
Загоряйте без сонця. Найпростішим і найшвидшим способом позолотити шкіру у відсутності повноцінних сонячних ванн є застосування авто загар а. Ви можете придбати крем-авто загар (автобронзант) в магазині і скористатися ним будинку, а можете вирушати на процедуру авто загар а в салон краси.
2
Якщо ви вирішили обійтися своїми силами, то запам'ятаєте декілька правил. По-перше, використовуйте засіб у вечірній час. Після того як воно нанесено на шкіру, слід протягом хоча б пари годин уникати контакту з водою і одягом.
3
Скористайтеся пілінгом перед процедурою. Авто загар підкреслить всі шорсткості, нерівності на шкірі, а тому від них краще позбутися.
4
Намагайтеся не користуватися авто загар ами у вигляді спрею. Наносите засіб на шкіру спонжем або долонею і ретельно втирайте.
5
Будьте обережні при нанесенні автобронзанта на ороговілі частини тіла - коліна, лікті. Обробляйте їх в саму останню чергу, завдаючи мінімум кошти.
6
На обличчя авто загар наносите в останню чергу. Використовуйте автобронзант, на етикетці якого зазначено, що він призначений для обличчя. Ці кошти більш щадні.
7
Після того як процедура завершена, ретельно вимийте руки з милом, приділяючи максимум уваги кутикулі і нігтям. Інакше ви ризикуєте на наступний день не вийти з дому без рукавичок.
Корисна порада
Якщо щось пішло не так, і місцями автозагар ліг плямами, це легко владнати, видаливши темні ділянки за допомогою лимонного сока.Перед застосуванням автобронзантов обов'язково проведіть тест на алергічну реакцію. Нанесіть засіб на ліктьовий згин, а через 24 години оцініть, чи не з'явилося почервоніння, висипки та інших ознак алергії. Вибираючи автозагар, звертайте увагу на те, для якого типу шкіри він призначений. Зазвичай на етикетках зазначено, що засіб підходить для смаглявої або світлої шкіри. Проігнорувавши цю вимогу, ви ризикуєте отримати непередбачуваний результат.Еслі ви не хочете виглядати засмаглою, а бажаєте лише трохи позолотити шкіру, змішайте автобронзант з вашим звичайним молочком для тіла і нанесіть на ноги, руки, тулуб. Відтінок засмаги буде дуже легким.