Як відкрити шиномонтаж.

Ще недавно практично кожен автовласник вважав неминучою для себе обов'язком самостійно міняти колеса на своєму автомобілі. Тепер ситуація змінилася - не кажучи вже про чималу кількість представниць прекрасної статі за кермом, навіть не всі водії-чоловіки бачать доречним для себе займатися такою роботою і доручають її професіоналам. З цієї причини шиномонтажні майстерні в містах ростуть як гриби після дощу, і не дивно - адже організувати цей вид «автобізнесу» дійсно просто.
Вам знадобиться
  • 1. Комплект обладнання
  • 2. Запас витратних матеріалів
  • 3. «База» у вигляді приміщення на першому поверсі або вагончика (контейнера)
  • 4. Два працівника
  • 5. Свідоцтво про реєстрацію ІП
Інструкція
1
Придбайте обладнання для шиномонтажу, яке використовуватиметься у вашій майстерні. Стандартний набір - шиномонтажний станок, балансувальний стенд, компресор, вулканізатор і кілька домкратів. Обзавестися треба буде ще запасом витратних матеріалів - ремкомплектов для лагодження покришок.
2
Знайдіть місце, що підходить для розташування шиномонтажу. Орієнтири - велика автомагістраль на в'їзді в місто або автозаправна станція, непогано справи йдуть і в шиномонтажних майстерень, розташованих усередині великих житлових масивів. Якщо у вдалому на ваш погляд місці немає підходящого (або взагалі якого б то не було) приміщення - не біда, під шиномонтаж згодиться пересувний вагончик, чи не підключений ні до яких інженерним комунікаціям.
3
Візьміть на роботу в свою «шиномонтажную фірму» двох чоловік - майстри та помічника йому. Вони повинні бути розторопні і мати уявлення про те, як зняти колесо, виконати його балансування і поставити назад. Досить часто господар майстерні не гидує виконувати частину роботи сам, спеціальної підготовки цей вид діяльності не вимагає.
4
Подумайте, які послуги ваша шиномонтажная майстерня могла б надавати додатково до стандартних. Це може бути зберігання «сезонної гуми», яку не має гаража автовласник не знає де тримати від весни до пізньої осені і від пізньої осені до весни. Інша популярна сьогодні послуга - «мобільний шиномонтаж» з виїздом на місце, де клієнт, який залишився без колеса, чекає вашої допомоги.
Корисна порада
Щоб надавати послуги зі зберігання автомобільних коліс, необхідно мати в розпорядженні складське приміщення, налагодити систему обліку та найняти нічного сторожа, тому прикиньте як слід, чи окупить себе цей додатковий сервіс.Пріток клієнтів і доходи шиномонтажу майже прямо залежать від часу року, тому готуйтеся до моменту переходу з «зимової гуми» на «літню» (або навпаки) заздалегідь - підключайте додаткову робочу силу.