Як розігнати процесор intel pentium dual-core.

Продуктивність більшості сучасних комп'ютерів можна збільшити без установки нового обладнання. Такий процес називається «розгін». Виконувати його необхідно вкрай акуратно.
Вам знадобиться
  • Програма Clock Gen.
Інструкція
1
Починати краще з розгону центрального процесора . Продуктивність цього пристрою безпосередньо впливає на швидкість роботи всього комп'ютера. Всі необхідні маніпуляції можна виконати через меню BIOS материнської плати. Перезавантажте комп'ютер і відкрийте це меню, натиснувши клавішу Delete.
2
Перейдіть в меню Advanced Chipset Setup і знайдіть пункти, що відповідають за параметри роботи центрального процесора . В даному випадку вас цікавить три параметри: напруга, частота шини і множник. Найпростіший спосіб збільшити загальну тактову частоту роботи ЦП - змінити показник множника. На жаль, даний метод не завжди дає бажаний приріст продуктивності решти пристроїв. Почніть з збільшення частоти шини.
3
Підніміть цей показник на 50-60 МГц. Будьте вкрай уважними при налаштуванні двоядерного процесора . Якщо система дозволяє змінювати параметри роботи кожного ядра окремо, то вибирайте ідентичні значення. Це позитивно позначиться на роботі ЦП. Після збільшення частоти шини змініть показник напруги. Краще спочатку підвищити рівень напруги на 0.1-0.2 Вольт.
4
Поверніться в головне меню BIOS і виділіть пункт Save & Exit. Натисніть клавішу Enter і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Встановіть утиліту Clock Gen для перевірки стану роботи центрального процесора та оцінки його продуктивності. Повторюйте алгоритм підвищення частоти шини ЦП і перевірки його роботи до тих пір, поки утиліта не виявить помилок.
5
Встановіть оптимальні параметри. Перевіряйте температуру процесора , щоб запобігти перегріву даного пристрою. Для цього використовуйте утиліти Everest або Speed Fan. За допомогою другої програми налаштуйте роботу кольорів, щоб забезпечити максимальне охолодження персонального комп'ютера.
Іноді продуктивності комп'ютера не вистачає для виконання поточних завдань. Ця проблема не обов'язково вирішується шляхом додаткових грошових вкладень в комп'ютер. Існують програми, які управляють параметрами процесора і частотою системної шини програмно, не втручаючись в апаратну середовище. Вам допоможуть програми SetFSB, CrystalCPUID, CPUFSB та інші.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер;
  • - програма SetFSB.
Інструкція
1
Запустіть браузер, і в рядку пошуку введи назва програми - наприклад, SetFSB. Ця програма дозволяє змінювати частоту Front Side Bus (FSB) прямо з операційної системи Windows, що зустрічається досить рідко. Також варто відзначити, що дану програму можна без проблем скачати з сайту www.softportal.com. При завантаженні обов'язково включайте антивірусні програми.
2
Скачайте програму і встановіть її в операційну систему. Якщо є можливість, всі файли даної утиліти завантажуйте в локальний диск «С», так як подібне програмне забезпечення повинне знаходитися в системних директоріях. Запустіть програму SetFSB. На першій вкладці Control відображається значення поточної і змінною частоти процесора .
3
Задайте необхідні значення частоти Front Side Bus, керуючи повзунком в центральній частині вікна програми. Кнопки Set FSB і Get FSB дозволяють, відповідно, отримати поточне або встановити нове значення параметра FSB. На вкладці Diagnostics можна перевірити, наскільки внесення зміни впливають на поведінку системи. Врахуйте, що всі зміни мають силу лише до перезавантаження комп'ютера. Ознайомтеся з інструкцією по використанню програми, яку ви можете знайти в розділі допомоги.
4
В цілому можна сказати, що розігнати процесор на комп'ютері не складно, використовуючи при цьому спеціалізоване програмне забезпечення. Також не забувайте і про те, що процесор грає найважливішу роль в роботі комп'ютера, а при неправильній експлуатації можна повністю пошкодити систему і «залізо» ПК. Якщо у вас немає навичок роботи з подібними програмами, зверніться в спеціалізований центр обслуговування. Даного роду послуги коштують не дорого, та й ви будете впевнені в працездатності комп'ютера.