Як зробити саморобний бур. тракторний бур своїми руками.

За допомогою ручного бура можна бурити свердловини, встановлювати стовпи огорож і палі фундаменту, а також здійснювати посадку чагарників і дерев. Виготовляючи бур, ви можете самостійно вибрати, якого діаметру і глибини будуть лунки.
Вам знадобиться
  • - дискова пилка;
  • - сталева труба;
  • - зварювальний апарат
Інструкція
1
Розріжте стару дискову пилу навпіл. Зорієнтуйте обидві частини так, щоб при свердлінні зуби були спрямовані в одну сторону і акуратно заточите їх шліфувальною машиною. Візьміть трубу 3/4 дюйма, заклепати її кінець і обточити його, щоб став гострим. Наконечник повинен виконувати функцію напрямної, виступаючи при цьому на 7 - 8 см від лопатей.
2
Приварите лопаті до труби з розвалом близько 20 градусів. На іншому кінці труби приваріть відрізок трубки? дюйма, які будуть служити ручкою бура . Врахуйте, що тим більшу обертальний рух бура буде вами здійснено, чим довше виявиться ручка.
3
В даний час при зведенні фундаменту встановлюють бетонні стовпчики з розширенням внизу, яке дозволяє підсилити утримують властивості. Щоб бур міг робити поглиблення під такі стовпці, його можна вдосконалити.
4
На трубу бура необхідно приварити кілька відрізків труби, які послужать для штанги напрямними. Першу петлю приваріть внизу біля самих лопатей, до неї - відрізок металевої смуги. Її довжина повинна бути дорівнює діаметру майбутньої опори. На вільному краю заточите кромки смуги якомога гостріше, так як її функцією буде розрізання грунту по краях лунки. Щоб земля підгортають до центру лунки, смугу злегка закрутіть уздовж своєї осі.
5
На смузі відступите від першої петлі близько 10 см і приваріть друге, до неї - відрізок петлі, рівний по довжині відстані між двома петлями. Цей відрізок прутка послужить важелем. На його інший кінець приваріть третю петлю, а до неї - пруток, пропущений через направляючі кільця, приєднані уздовж труби бура .
6
Спочатку висвердлюється звичайна лунка потрібної глибини. Штанга при цьому піднята вгору. По досягненні необхідної глибини штанга із зусиллям опускається вниз. Гостра кромка внизу бура відійде в сторону і, торкаючись стін лунки, вискребет грунт в основі поглиблення.
Після ДТП автомобіль вимагає рихтування та подальшого фарбування. Зробити це можна за допомогою фарбопульта в спеціальній фарбувальній камері. Не у багатьох автосервісах вона є, тому що мінімальна її вартість становить від 18 тисяч євро. Можна зробити таку камеру своїми руками і заробляти на ній гроші, працюючи самому або здаючи її в оренду.
Вам знадобиться
  • - гараж;
  • - лампи денного світла;
  • - повітрозабір;
  • - тен;
  • - теплова гармата;
  • - краскопульт.
Інструкція
1
Ознайомтеся з циклами роботи фарбувальної камери перед тим, як її виготовити. По-перше, це очищення повітря. Його необхідно забрати з камери, пропустити через фільтр і знову подати до камеру . Це потрібно виконати відразу після того, як автомобіль поміщається в камеру і робиться для того, щоб очистити повітря від пилу. Далі включається режим фарбування автомобіля. Повітря забирається з вулиці, пропускається через фільтр, нагрівається до 40 градусів перед подачею в камеру . Потім проводиться сушка авто за допомогою нагрівання повітря до 80 градусів.
2
Обзаведіться гаражем. Його мінімальні розміри для розміщення фарбувальної камери - 6 на 4 метри. Гараж придбайте або зніміть на умовах довгострокової оренди, строком не менше року. Обшийте стіни гаража металевим профільним листом або пластиковою вагонкою.
3
Встановіть лампи денного світла під стелю і на стіни. Також зміцните повітрозабір, додаткові тени і теплову гармату під стелею. Розведіть повітря з теплової гармати на шість-вісім точок по периметру гаража, направляючи їх в центр.
4
Підніміть підлогу гаража на п'ятнадцять-двадцять сантиметрів, встановіть витяжку на основі вентилятора. Зробіть рифлений сталевий підлогу з вже готових листів або зваріть грати, використовуючи арматуру. Встановіть замість тена теплогенератор, який працює на солярці, щоб заощадити електрику.
5
Можна замість сушки повітрям використовувати інфрачервоні лампи, що прискорить процес у кілька разів і полегшить фарбування авомобіль. Встановіть у фарбувальну камеру обладнання: компресор з встановленим ресивером, а також краскопульт. Не рекомендується фарбувати машини самому, не маючи спеціальних навичок. Краще скористатися послугами автомаляра.