Як зробити так, щоб троянди довше простояли.

Троянди - найкрасивіші квіти, які можуть дуже довго стояти в букеті в зрізаному вигляді. При правильному догляді букет зберігається протягом одного місяця в первозданному вигляді, як тільки що зрізаний з оранжереї. Щоб зберегти троянди, необхідно підготувати об'ємну вазу і підручні засоби для консервації.
Вам знадобиться
  • - чиста фільтрована вода;
  • - ваза;
  • - ніж;
  • - кошти для консервації.
Інструкція
1
Якщо вам подарували троянди або ви привезли їх з дачної ділянки, одразу ж розгорніть упаковку і очистіть стебло на висоту вази. На ньому не повинно залишатися листя і шпильок.
2
Налийте в вазу фільтрованої води на одну третину. Додайте 1 пакетик «Крізан» - це засіб для тривалого зберігання квітів, продається в будь-якому квітковому магазині. Дозволяє зберегти квіти свіжими максимальну кількість часу.
3
Срежьте стебло гострим ножем під кутом 45 градусів, поставте букет у вазу. Вазу встановлюйте в прохолодному місці, далеко від сонячних променів і обігрівачів.
4
Якщо ви не купили «Крізан», то насипте в вазу 1 чайну ложку цукру, ретельно розмішайте його, поставте букет.
5
Замість цукру ви можете використовувати 1 чайну ложку столового оцту, 1 г лимонної кислоти або 1 таблетку аспірину (Не шипучого). Будь-яке із зазначених коштів ретельно розчиніть у воді і тільки потім встановлюйте букет.
6
Також допомагає зберегти букет тривалий час в первозданному вигляді 1 крапля миючого засобу для посуду або 1 крапля густого хлорсодержащего кошти.
7
Незалежно від того, в який розчин ви поставили троянди, щодня витягуйте букет, ретельно мийте вазу, наливайте свіжу фільтровану воду, промивайте стебла під краном і робіть новий зріз.
8
Додатково кілька разів на день обприскуйте букет чистої фільтрованої водою. Це допоможе не втрачати трояндам вологу і суттєво продовжить терміни їх зберігання.
9
По можливості на ніч покладіть букет у ванну з холодною водою або винесіть в холодне місце з температурою плюс 2 градуси. Це також сприяє більш тривалому зберіганню троянд.
10
Якщо букет простояв вже досить довго і жоден метод не допомагає, зробіть новий зріз, опустіть стебла в окріп на 20 хвилин, накрийте квіти целофаном. Але цей захід вже крайня, застосовуйте її тільки в тому випадку, якщо всі інші реабілітаційні методи не приносять результату.