Як зробити фігури з рушників. Як зробити лебедя з рушника схема.

Мистецтво згортати з рушників кумедні фігурки прийшло до нас з Японії, де таким чином складають осіборі - вологі рушники, що подаються до столу для витирання рук під час їжі. Не можна сказати, що техніка складання фігур з з рушників проста, однак при бажанні і її можна освоїти.
Вам знадобиться
  • - рушник банний;
  • - рушник для рук;
  • - плечики;
  • - канцелярські затискачі.
Інструкція
1
Лебідь - одна з найпростіших фігур, яку можна скласти з рушника. Для того щоб виготовити таку птицю розправте широкої стороною до себе прямокутне банний рушник.
2
Візьміть тканину за верхні кути і загніть їх всередину так, щоб з рушника вийшов рівнобедрений трикутник, що лежить підставою в вашу сторону. Вершина трикутника після згортання фігури стане дзьобом лебедя.
3
Загорніть бічні сторони отриманого трикутника щільними рулонами назустріч один одному так, щоб вийшов трикутник з довгими бічними сторонами і коротким підставою. Чим щільніше ви скататися рушник, тим стійкіше вийде фігура.
4
Поставте фігуру, зігнувши згорнутий рушник у формі букви S. Лебедь майже готовий.
5
Для того щоб зробити оперення, візьміть прямокутне рушник меншого розміру і складіть його у всю довжину гармошкою.
6
Покладіть вийшла гармошку поверх хвоста лебедя. Затисніть середину, а краї розправте у вигляді двох широких віял з боків.
7
З двох рушників можна згорнути фігурку мавпи. Правда її доведеться причепити до вішалки з підвісками. Щоб отримати таку фігуру, розкладіть банний рушник на столі або на підлозі широкої стороною до себе. Згорніть краю рулончиками, скачуючи їх в сторону середини.
8
Складіть вийшов здвоєний рулон навпіл, розгорніть торцем до себе і витягніть всі чотири кута рушники з середини рулонів.
9
Візьміться однією рукою за верхні кути, другий за нижні і розтягніть фігуру. У вас повинно вийти щось на зразок тулуба з чотирма кінцівками з рулонів. Причепіть фігуру до плічках за верхні кінцівки канцелярськими затискачами.
10
З прямокутного рушники поменше розміром згорніть голову мавпи. Для цього складіть рушник навпіл в довжину. Протилежні кути получившегося прямокутника скачайте по діагоналі назустріч один одному. В результаті у вас вийшов довгий здвоєний рулон.
11
Почніть скачувати в трубочку вийшов здвоєний рулон з будь-якого кінця. Згорніть його до середини. Другий кінець при цьому буде виглядати як кут конверта, що складається з двох шарів рушники. Один з цих шарів виверніть навиворіт і натягніть на скачану в грудку тканину. Вийшла мордочка з відкритим ротом. Призначте голову мавпи до тулуба, просунувши її між верхніми кінцівками.