Як зробити квіти для скрапбукінгу.

скрапбукінгу називається популярний вид рукоділля, суть якого полягає у виготовленні і декоруванні пам'ятних альбомів. Для прикраси скрап-об'єктів використовується безліч різних речей: багажні бирки, стрази, квитки, гудзики, черепашки, ланцюжки, люверси - загалом, все, що дозволить створити гармонійний колаж в обраному стилі. Для оформлення обкладинок альбомів часто використовуються засушені або виготовлені з підручних матеріалів квіти .
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - шаблон;
  • - тасьма з помпонами.
Інструкція
1
Для того щоб зробити з тканини квітка, який піде на прикрасу альбому, підберіть круглий шаблон для вирізання заготовок пелюсток. Це може бути гуртка, розетка або склянку. Можете вирізати лекало з товстого картону. Квітка, який ви зробите, буде приблизно на сантиметр більше діаметра шаблону.
2
Розправте тканину, обрану для виготовлення квітки, і виріжте з неї за шаблоном дев'ять круглих заготовок. Кожен з кіл розріжте навпіл.
3
Кожну половинку кола складіть навпіл лицьовою стороною всередину і зшийте вздовж прямої боку, проклавши строчку в 5 мм від краю. Виверніть вийшли конуси лицьовою стороною назовні.
4
сплющена конуси так, щоб шов виявився в середині однієї зі сторін. Зберіть на нитку незашітим бік одного з пелюсток. Для цього в 5 мм від зрізу прошийте край складеного конуса наметочним швом і стягніть нитку. Підстава пелюстки в результаті збереться в гармошку.
5
Чи не закріплюючи шов, на ту ж нитку зберіть всі інші пелюстки. Слідкуйте за тим, щоб шви на заготовках виявилися з одного боку. Готовий квітка буде звернений цією стороною до обкладинки, на яку ви його прикріпіть.
6
Замкніть квітка, з'єднавши останній пелюстка з першим. Просмикніть голку через один-два пелюстки, щоб закріпити роботу, зав'яжіть вузлик і обріжте нитку. Основа для квітки готова.
7
Центр квітки можна заповнити, вирізавши гурток з кольорового фетру і пришивши поверх нього гудзик або намистину.
8
Можна зробити середину квітки з вузької тасьми з помпонами. Поверніть тасьму так, щоб вийшов рулончик того ж діаметру, що і отвір в середині квітки. Прошийте згорнуту тасьму, щоб рулончик не розгорнулася. Вставте тасьму в середину квітки і закріпіть нитками.
Корисна порада
Квіткою, зробленим цим способом, можна прикрасити не тільки альбом, а й шпильку, обідок, брошку або косметичку.