Як поєднати кілька відео. Як зібрати відео з фрагментів.

Дивитися короткі кліпи, які ви зняли в поїздці або на вечірці буде значно простіше, якщо ці ролики будуть зібрані в один відеофайл. Спосіб для виконання цього завдання залежить від результату, який ви хочете отримати.
Інструкція
1
Якщо все, що вам потрібно, це послідовно склеїти кілька відеофрагментів, не займаючись їх додатковим редагуванням, можете використовувати для виконання завдання одну з опцій програми VirtualDub. Щоб це зробити, відкрийте в редакторі відео перший кліп. Після використання комбінації клавіш Ctrl + O відкриється вікно, в якому ви зможете обрати потрібний ролик.
2
Завантажте програму другого по порядку кліп. Зробити це потрібно за допомогою опції Append AVI segment з меню File. Таким же способом додайте всі інші фрагменти відео, якщо у вас їх більше двох.
3
Збережіть зібраний з окремих фрагментів файл за допомогою команди Save as AVI з меню File.
4
Якщо у вашому розпорядженні опинилися кліпи, зняті одночасно кількома камерами, послідовної склеюванням файлів не обійтися. З такими кліпами зручніше працювати в програмі, що підтримує кілька відеодоріжок і мультікамерного режим. Хоча, якщо підійти до завдання творчо, можна зібрати ці кліпи, використовуючи редактор Movie Maker.
5
Для цього запустіть програму та перетягніть свої відеоролики у вікно цієї програми, вибравши необхідні файли і затиснувши ліву кнопку миші.
6
Виділіть кліп, з якого буде починатися відео і перенесіть його на монтажний стіл за допомогою гарячих клавіш Ctrl + D.
7
Знайдіть ролик, знятий одночасно з першим, але з іншої точки. Викладіть і цей кліп на монтажний стіл. Знайдіть у першому і другому ролику однакове подія.
8
Розріжте перший кліп в тому місці, в яке можна буде підставити фрагмент з другого ролика таким чином, щоб дія, що відбувається в другому відео, було продовженням дії у першому. Так, наприклад, якщо перший ролик обрізаний там, де людина почала піднімати руку, у другому ролику повинен бути присутнім той же самий чоловік, який продовжує піднімати руку. Для розрізання кліпу поставте покажчик поточного кадру на позицію майбутнього розрізу і скористайтеся опцією «Розділити» з меню «Кліп».
9
Обріжте другий ролик так, щоб один з його фрагментів починався з дії, що продовжує події з першого ролика. За допомогою мишки перетягніть вирізаний фрагмент і вставте його в те місце, де ви розділили перший кліп.
10
Перегляньте результат у вікні плеєра і знайдіть фрагмент, куди можна буде знову підставити відрізок відео, знятого з іншого ракурсу. Якщо є така можливість, намагайтеся чергувати великий, середній і загальний плани.
11
Видаліть зайві фрагменти, виділивши їх на монтажному столі і натиснувши на клавішу Delete. Збережіть зібране відео опцією «Зберегти файл фільму» з меню «Файл».