Як зшивати книгу продажів.

Книга продажів являє собою важливий документ в бухгалтерії будь-якого підприємства. У ній фіксуються всі виставлені рахунки-фактури та інші документи, що підтверджують реалізацію товару, надання послуг або виконання робіт. Даний документ використовується підприємствами для визначення податку на додану вартість.
Інструкція
1
Скористайтеся книгою продажів , виготовленої друкарським способом, яку можна придбати практично в будь-якому магазині канцелярських товарів. Даний документ зручний тим, що в ньому вже заздалегідь розкреслені таблиці для внесення записів. Однак ви можете прийняти в облікову політику підприємства власний порядок внесення даних за рахунками-фактурами. В цьому випадку можете скористатися звичайною зошитом або блокнотом.
2
Расчертите книгу продажів і поіменним всі графи, якщо формуєте документ самостійно. Виконати це необхідно дуже акуратно, при цьому врахуйте, що розмір рядків повинен бути таким, щоб не було можливості вносити записи між ними.
3
Пронумеруйте сторінки книги продажів . Якщо ви придбали спеціальну книгу, сторінки можуть бути вже пронумеровані. В цьому випадку необхідно перевірити, чи немає пропущених сторінок і номерів.
4
Сшейте книгу продажів . Для цього необхідно скористатися нитками і голкою. Не допускається скріплювати сторінки певними іншими держателями. Зв'яжіть нитки після зшивання так, щоб вони мали певну довжину (приблизно 10 см) і проклейте невеликим аркушем паперу, так щоб кінці були видні. На даному аркуші ставиться дата зшивання, кількість сторінок та підпис керівника підприємства. Після цього поставте печатку так, щоб частина її була на аркуші, а частина на книзі.
5
Заповніть титульний лист книги продажів . Він повинен містити найменування та юридична адреса підприємства, кількість сторінок документа, а також період, в якому будуть вноситися дані. Віднесіть прошиту книгу продажів в податкову інспекцію, завірте і приступите до заповнення. Якщо ви заповнювали даний документ в електронному вигляді, то він роздруковується на кінець звітного періоду. Після цього зшивається по аналогії з паперовим варіантом і відноситься на перевірку в податкову інспекцію.
При підготовці до походу буває ситуація, що у вас є тільки частини картки у відсканованому вигляді, які треба зшити разом. Уявіть, що мета вашої подорожі - це район в кутку однієї з цих карт, а рухатися вам треба з кутка другий картки . Щоб скласти маршрут, вам доведеться весь час «перемикатися» між картами. У такій ситуації складно оцінити місцевість і шлях.
Інструкція
1
Щоб з'єднати окремі частини картки в одну велику, скористайтеся програмою Map Merge, щоб з її допомогою склеїти окремі аркуші картки в одну. Виберіть картки , які вам необхідно склеїти, і скопіюйте їх в окрему папку.
2
Зайдіть на вкладку Configure, налаштуйте шлях Destination Folder (папка для створення склеєної картки ). Запустіть програму, натисніть Add, виберіть папку.
3
Нижче у вас повинні з'явитися списки всіх карт, завантажені з цієї папки, перевірте, щоб були поставлені всі галочки. Подивіться на параметр Pixel Scale, виберіть середнє арифметичне значеніе.Зайдіте на вкладку Destination Map, введіть це середнє значення.
4
Натисніть Creat Map.В вікні, введіть назву картки , запустіть процес і чекайте окончанія.У вас повинна вийти нова карта у вас буде в форматі ozfx3 + файл для прив'язки в форматі map. У підсумку ви отримаєте карту, склеєну з 4 карт.
5
Інший спосіб Для зшивання картки також можна скористатися програмами AutoCad Overlay і Raster Design.Вставьте растрове зображення картки в креслення Автокада.
6
Зі стандартних засобів програми Автокада виберіть команду «Вирівняти» (align) або команду match, розташовану в інструментаріях Raster Design. Вкажіть на реєстрі характерні точки і введіть їх реальні координати, якщо ви скористаєтеся командою align, то після того як введете другу точку, натисніть Enter і підтвердіть масштабування об'єктів. Якщо виконуєте команду match, задайте 2 цільові і 2 вихідні точки, то растр має сісти на необхідні координати з попередніми масштабом.
7
Для усунення спотворення і більшої точності для посадки растра використовуйте команду Rubbersheet з інструментів Raster Design (AutoCad Overlay 2002) в ній ви зможете задати більше характерних точок для координат, які ви знаєте. Коли задасте всі характерні точки, натискаєте "ОК". Програма сама трансформує растр з точною прив'язкою до заданих координатах.
8
Викличте команду merge image з інструментарію Raster Design вкажіть зшивані растри. Один з растров вкажіть як головний, до нього будуть приєднуватися всі інші растри.В результаті ви повинні отримати єдиний растр, який буде посаджений на реальні координати.