Як пофарбувати автомобіль у гаражі.

Фарбування автомобіля в гаражі , звичайно, певні незручності, але зате дає можливість заощадити фінансові кошти. Тому якщо у вас немає бажання і можливості гнати своє авто у фарбувальну камеру, ви можете виконати ці роботи в гаражних умовах. Для цього необхідно лише знати невеликі хитрощі.
Інструкція
1
Підготовлені до фарбування елементи автомобіля повинні бути попередньо заґрунтовані, відшліфовані і знежирені; гараж - ретельно прибраний від сміття і пилу.
2
Спочатку розведіть пігмент з доданим розчинником. Для ідеальної фарбування застосовуйте тришарове покриття. Тому для першого шару в пігмент додайте не більше 50% розчинника. Такий шар убезпечить від неприємних дефектів, які можуть утворитися від спучування на місцях переходів грунту і старої фарби, а також від плям, які з'являються в результаті влучення мікросорінок. Нанесіть шар рівномірно і дайте добре підсохнути. Зазвичай сушка займає хвилин 15, але якщо в гаражі холодно, то продовжите час до півгодини.
3
Потім підготуйте фарбу для другого шару. Тепер пігмент розведіть розчинником відносно один до одного. Для точного виміру фарби користуйтеся мірними банками, які можна купити там же, де і сам пігмент. Швидко наносите шар, дайте підсохнути. І таким же складом пройдіться третій, завершальний шар.
4
Після повного висихання переходите до покриття деталі лаком. Для цього в частину лаку додайте приблизно 5% розчинника, ретельно розмішайте і залийте деталь цією сумішшю. Не лякайтеся, якщо лак ляже дрібними крупинками - так і має бути. Тепер почекайте 10-30 хвилин, залежно від швидкості висихання лаку. Час залежить від температури повітря в гаражі . В непомітному місці перевірте на дотик - якщо лак мажеться, то покривати другим шаром ще рано. За цей час підготуйте суміш для другого шару. Тепер лак розбавте великою кількістю розчинника - близько 15%. І сміливо заливайте деталь. Слідкуйте, щоб не утворилися патьоки, вивести які буде неможливо. Залиште деталь до повного висихання.
5
При проведенні фарбувальних робіт пам'ятайте, що температура повітря, температура деталі і фарби повинні бути однаковими. Це найголовніша умова успішного результату. Тому не підігрівати окремо фарбу або деталь автомобіля. Для проведення робіт обов'язково використовуйте захисну маску і спеціальний малярський костюм. Використовуйте також липку серветку - тоді буде менше сміття в нижніх шарах фарбується деталі.