Як збільшити потужність двигуна на мопеді.

Збільшити потужність двигуна на мопеді можна кількома способами. Щоб це зробити, необхідно розуміти, для яких цілей вам потрібна велика потужність . Слід знати, що чим більше заженете кінських сил в мотор, тим коротше буде його життя.
Інструкція
1
Починайте тюнинг скутерного двигуна з відновлення проектної потужності. Адже при виробництві завжди враховуються екологічні норми і економічність мотора. Для початку просто перенастройте карбюратор - це дасть позитивний приріст потужності. Встановлені на заводі механізми впускання і випуску не дають двигуну отримувати максимум паливоповітряної суміші, тому він не може розвивати найбільшу потужність , на яку здатний.
2
Замініть повітряний фільтр аналогічним з більшою пропускною здатністю, перенастройте карбюратор, замініть вихлопну інфраструктуру на більш продуктивну. Тепер мотор зможе отримувати паливоповітряної суміші стільки, скільки зможе «засмоктати» і при цьому швидко звільниться через трубку від відпрацьованих газів.
3
Купуйте або замовте переналаштований електронний блок керування двигуном. Адже штатний ЕБУ на шкоду потужності двигуна не дає йому спалювати максимальну кількість суміші в одиницю часу. Крім того, він має змінений кут випередження запалювання, який сприяє зниженню вмісту токсинів у вихлопних газах і зниження витрати палива, але, знову ж, на шкоду потужності.
4
Тепер замініть нутрощі карбюратора на джет-кит. Сюди зазвичай входять жиклери, розпилювач дозуючої інфраструктури, а також дозирующая голка. Врахуйте, що важливим параметром карбюратора є діаметр його дифузора. Навіть якщо ви встановите в карбюратор, розрахований на 50 куб.см., джет-кіт на 124 куба, ви отримаєте тільки величезний витрата палива і залиту свічку. Тому при збільшенні обсягу двигуна на 40% і більше міняйте весь карбюратор цілком. Встановлюйте новий, з великим діаметром дифузора і прохідними перетинами жиклерів. При цьому ви повинні розуміти, що збільшиться і витрата палива.
5
Разом з заміною карбюратора замініть також пелюстковий клапан на впуску. Тюнінгові клапани виготовляють з карбону і інших синтетичних матеріалів. Вони більш жорсткі і довговічні.
6
При збільшенні кубатури двигуна, не забудьте збільшити прохідний перетин вікна клапана, інакше обсяг надходить паливоповітряної суміші не збільшиться. Збільшений об'єм суміші не може протиснутися в отвір стандартного клапана, тому краще відразу замініть весь «будиночок» на більш продуктивний.