Як встановити ціну.

Підприємці, починають свою справу, часом потрапляють у скрутну ситуацію. Ви купили пробну партію товару, але ще не дуже добре знаєте свої можливості як продавця і не знаєте, чи зможете реалізувати його повністю, або якась частина залишиться непроданої. Крім уміння продавати на перших порах вам знадобиться правильно встановити ціну на товар.
Інструкція
1
Щоб встановити ціну слід розкласти поняття «ціна» на економічні складові. Структурно ціна кожної одиниці товару являє собою суму всіх ваших витрат: • супутніх здійсненню діяльності (оренда, податки, комунальні платежі, зарплата працівникам і пр.); • витрат на закупівлю товарів для перепродажу; • також містить певну частку прибутку, яку ви розраховуєте отримати . Таким чином, якщо ви зумієте продати певну кількість товару за даною ціною за місяць, то місяць можна вважати комерційно успішним.
2
Далі слід визначитися з націнкою. Якщо продовжити наш приклад з торгівлі, то націнка - це надбавка до ціни закупа кожної одиниці товару, за рахунок якої ви зможете оплачувати супутні діяльності витрати і отримувати прибуток. У практиці роздрібної торгівлі склалися якісь усереднені показники величини націнок, що залежать від групи товарів: • Середня націнка на продукти харчування становить 25%; • Націнка на одяг і взуття - від 50 до 100%; • Націнка на дрібну сувенірну продукцію та біжутерію - від 100 %; • Націнка на автозапчастини - в межах 30-60%. Знаючи ці показники, ви зможете встановити ціну для вашого товару, відповідну ринку.
3
Після закінчення першого місяця торгівлі зведіть всі ваші витрати і доходи в один звіт для себе. Якщо ви зуміли реалізувати запланований обсяг за хорошою ціною, оплатити всі виниклі витрати і отримати хай невелику, але прибуток - розрахунок був проведений бездоганно. Якщо ж досягти запланованого результату не вдалося, проаналізуйте причини і, можливо, ви трохи знизите ціни і зумієте знайти, що можна зробити інакше й ефективніше.