Як поставити драйвер на монітор.

Існує декілька способів установки драйверів обладнання. Зазвичай використовують диски, що поставляються в комплекті з конкретними пристроями, або вдаються до допомоги додаткових програм.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Драйвери для моніторів, як правило, розташовані на дисках, які випускає фірма-виробник даних дисплеїв. Встановіть цей диск в DVD-привід і дочекайтеся відкриття меню автозапуску. Виберіть пункт «Установка драйверів » або Drivers Install. Слідуйте пошаговому меню програми установки. Перезавантажте комп'ютер для завершення установки потрібних компонентів.
2
Іноді диск з драйверами може бути відсутнім. В таких випадках рекомендують скачувати потрібні файли з сайтів виробників моніторів. Відкрийте потрібний інтернет-сервіс і перейдіть в меню «Завантаження драйверів » або «Центр підтримки». Виберіть модель використовуваного дисплея і скачайте запропоновану програму або файли.
3
Якщо ви скачали exe-файл, то запустите його і встановіть потрібні драйвери. Якщо ж дані зберігаються в архіві, то зніміть їх в окрему папку, використовуючи програми WinRar або WinZip. Відкрийте диспетчер пристроїв і знайдіть ваш монітор в списку обладнання. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і в розгорнулося меню вкажіть пункт "Оновити драйвери».
4
У новому вікні клікніть по пункту «Встановити з вказаного місця». Вкажіть папку, в яку були розпаковані викачані драйвери. Дочекайтеся завершення процесу оновлення потрібних файлів.
5
Пам'ятайте про те, що вкрай важливо встановити драйвери не тільки для монітора, але і для відеокарти. Скористайтеся описаними методами для пошуку і установки потрібних файлів або програмного забезпечення.
6
Скористайтеся програмою Sam Drivers, якщо ви не змогли самостійно знайти підходящі комплекти файлів. Запустіть її і почекайте, поки завершиться аналіз підключеного обладнання та підбір потрібних програм. Виділіть підходящі комплекти і натисніть кнопку «Встановити». Перезавантажте комп'ютер після завершення роботи утиліти.