Як освітлити волосся на руках перекисом водню. Освітлення волосся на тілі перекисом водню.

Частою проблемою, з якою стикаються в основному брюнетки, є темне волосся на руках. Використання бритви та інших механічних засобів для їх видалення призводить до того, що волосся починає не тільки рости швидше, але і стають більш жорсткими. Оптимальним варіантом у такій ситуації можна назвати освітлення їх перекисом водню.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - нашатирний спирт;
  • - порошок натріюгідрокарбонату;
  • - скляний посуд;
  • - жирний крем.
Інструкція
1
Придбайте в аптеці флакон з 30-процентним розчином перекису водню і упаковку з ампулами нашатирного спирту (розчину аміаку). Якщо в будинку немає соди, то і її купите в аптеці (називається порошок натріюгідрокарбонату).
2
Перш ніж приступити до освітленню волосся на руках за допомогою перекису водню, прочитайте попереджувальні написи на флаконі з цим засобом. Уважно їх вивчіть і будьте готові до того, що ця речовина - дуже сильний окислювач і може пошкодити шкіру.
3
У скляній або фарфоровому посуді (краще всього у високій склянці) розведіть концентрований розчин перекису водню теплою водою. Для цього змішайте рідини в рівних кількостях. Ні в якому разі не використовуйте концентрований розчин, можете отримати опік!
4
В іншому посуді (в цьому випадку більше підійде порцеляновий чаша) змішайте 50 мл приготованого розчину перекису водню з вмістом двох ампул нашатирного спирту. До отриманої суміші додайте одну чайну ложку порошку натріюгідрокарбонату.
5
Не поспішайте відразу ж наносити отриманий реагент на всю поверхню шкіри рук. Спочатку перевірте її на алергічну реакцію. Для цього на згин руки нанесіть легким дотиком порцелянової ложечки одну крапельку суміші і почекайте 10-15 хвилин. До освітленню волосся приступайте тільки у разі відсутності почервоніння і сильного свербіння шкіри.
6
Тієї ж ложечкою змастіть волосся на руках отриманою сумішшю. Пам'ятайте, що втирати реагент в шкіру не варто, а щоб особливо ніжні ділянки не постраждали, нанесіть на них жирний крем.
7
Зачекайте результату близько однієї години. Будьте готові до легкого поколювання або печіння, але якщо воно посилиться і стане нестерпним, негайно змивайте суміш з рук, не чекаючи закінчення відведеного часу.
8
По закінченні однієї години змийте нанесену суміш з рук за допомогою теплої води, так неприємних відчуттів буде менше і шкіра не почервоніє.
9
Обов'язково нанесіть на оброблені ділянки шкіри крем, найкраще призначений для дітей.
10
Будьте готові до того, що шкіра на руках протягом пари днів буде дещо більш світлої в тих місцях, де осветлялись волосся.