Як охолодити воду. Як в спеку охолодити пляшку води.

Добре втамовує спрагу холодна вода, а ось теплою - не напитися. У спекотну погоду вода нагрівається дуже швидко, а охолоджується набагато довше, ніж хотілося б. Є кілька способів охолодити воду до потрібної вам температури.
Інструкція
1
Якщо у вас є час, можна скористатися холодільніком.Поставьте пляшку з водою в холодильну камеру і зачекайте кілька годин. Варто зауважити, що швидко вода не охолоне.
2
Морозильная камера.С допомогою неї можна швидко охолодити воду, але головне не забути, а, то вода перетвориться на лід. Середній час на охолодження однієї пляшки води об'ємом 1,5 л складає близько 30 хвилин.
3
Лед.Положіте пляшку в ванночку з льодом. Чим більше льоду, тим швидше охолоне вода. Знадобиться близько 15 хвилин на те, щоб вода стала холодною. Можна покласти кубики льоду безпосередньо в стакан з водою.
4
Якщо під рукою немає ні льоду, ні холодильника, можна спробувати ще кілька способов.Поставьте воду в тінь. Вода буде остигати довго і не буде сильно холодной.Еслі ви на річці, то занурте пляшку в водойму, попередньо прив'яжіть до неї важкий предмет.На дачі, де з водопроводу йде не питна вода, можна налити воду у відро і опустити в нього пляшку. Через деякий час вода стане прохладной.Можно використовувати протяг. Поставте ємність з водою туди, де сильно дме. Підійде дверний отвір, відкрите вікно.