Як надіти чохол на автомобільний кермо.

Пізньої осені і взимку, коли промозгло і холодно, в салоні автомобіля виникає відчуття вогкості. Волога з'являється не тільки на внутрішній поверхні скла, а й на панелі приладів і навіть кермі. Останнє дуже небезпечно, так як трохи вологе рульове колесо може стати причиною аварії з дуже серйозними наслідками. Можна, звичайно, завжди надягати рукавички. Але краще просто зробити симпатичний шкіряний чохол на автомобільний кермо.
Вам знадобиться
  • - нитки;
  • - швейна машинка;
  • - малярський скотч;
  • - харчова плівка;
  • - інструменти для демонтажу керма;
  • - дрібна шкурка.
Інструкція
1
Від'єднайте кермо від рульової колонки. Якщо є які-небудь датчики, не забудьте акуратно витягнути контакти, не пошкодивши дроти. Зашкурити рульове колесо і підготуйте його для створення тестової викрійки.
2
Оберніть рульове колесо спочатку харчовою плівкою, потім скотчем. Це буде основа для вашого макета викрійки. Розмітьте місця, де передбачаються шви. Дуже важливо на цьому етапі роботи визначити раз і назавжди порядок розташування фрагментів керма на викрійці, щоб потім можна було точно скопіювати вже при роботі зі шкірою. Для цього потрібно надписати або пронумерувати ці фрагменти.
3
Зріжте макет викрійки з рульового колеса. Постарайтеся максимально розправити скотч. Зробити це буде надзвичайно важко, але необхідно. Втім, чохол для керма буде зі шкіри, а це означає, що вона мало розтягнеться і сяде на кермо як влита.
4
Тепер перенесіть викрійки на ватман. Зверніть увагу на краю, які, швидше за все, будуть нерівними. Цю нерівність потрібно обов'язково згладити. Підкоригує деталі викрійки, збільшивши на 2-3 мм поперечні шви.
5
З підготовлених раніше сегментів шкіри почніть зшивати один цілий чохол . Для цього потрібна міцна нитка, краще синтетична. Шити найкраще на швейній машинці. Можна зробити вручну, хоча точність і швидкість роботи, безумовно, значно знизяться.
6
Приміряйте новий чохол . Починайте з зовнішнього боку обода рульового колеса і поступово натягуйте до внутрішньої його сторони. Огляньте шкіру на кермі, перевірте, чи не поповзла чи стяжка і зчленування різних сегментів шкіри. Якщо все влаштовує, то продовжуйте процес упаковки керма в чохол .
7
Оберіть візерунок шва, яким буде зашита шкіра чохла, натягнутого на рульове колесо. Існує більше 15 видів візерунків, деякі навіть є частиною досить відомого бренду. Так, наприклад, на японських машинах часто використовується так звана «ялинка» або «косичка», німецький автопром можна легко впізнати за вигадливим стилю «макраме».
Корисна порада
Якщо чохол натягується на рульове колесо з великими труднощами, візьміть фен і якийсь час нагрівайте шкіру чохла, щоб вона «задихала» і стала розтягуватися.