Як налаштувати клапана ВАЗ.

Кожен автолюбитель стикався з тим, що в машині щось дуже голосно шумить, вона «чхає» і виникає таке відчуття, неначе зараз розвалиться. Перераховані ознаки «несправності» - це ознаки недостатньо хорошою регулювання зазорів в клапанному механізмі двигуна або виникнення щілини між ними.
Інструкція
1
Почнемо з того, що у кожного автомобіля є два або більше клапана на циліндр. Один клапан запускає гарячу суміш (впускний), а в цей час інший випускає відпрацьовані гази (випускний). Пам'ятайте, що на холодному двигуні між певними деталями є зазори, а після його нагрівання вони розширюються. Тому й стукіт клапана викликаний розширенням цих зазорів і якщо його не усунути вчасно, то це може загрожувати капітальним ремонтом двигуна або його повною заміною.
2
Для перевірки клапанів розберіть частину двигуна в його холодному стані і бажано при температурі 20оС. Потім візьміть плоский щуп певної товщини і прощупайте теплової зазор між ними. Відрегулюйте його ширину за допомогою спеціальної голівки регулювального болта і повороту регулювального гвинта в потрібну сторону.
3
Встановіть поршень циліндра у верхню мертву точку такту стиснення. В такому стані обидва клапана циліндра закриті, а коромисла цих клапанів повинні вільно гойдатися в межах зазору.
4
Опустіть контргайку в зазор за допомогою регулювального болта або плоского щупа і налаштуйте їх в горизонтальне положення, не змінюючи самої ширини зазору і потім затягніть контргайку. Не забувайте про тонкощі та обережності, а саме, після затяжки контргайки зазор може змінитися, тому всі кроки виконуйте гранично акуратно. Потім слід перевірити саму затяжку. Для цього візьміть щуп і опустіть в зазор, якщо він проходить з невеликим зусиллям, то значить, зазор оптимальний, якщо ж він проходить легко або важко, то потрібно відрегулювати зазор точніше.
5
Після регулювання зазорів в клапанному механізмі необхідно запустити двигун і послухати його роботу на різних режимах.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, щоб клапани були правильно прітерти. Також вони не повинні бути розбиті на кінцях і зазор у втулках не повинен перевищувати нормальний.