Як підключити мікрофон до гри.

Коли ви захоплюєтеся комп'ютерними іграми, особливо командними браузерних, виникає необхідність спілкування між гравцями. В цьому випадку слід підключити до комп'ютера мікрофон .
Інструкція
1
По-перше, купити мікрофон . Вони бувають різними. Ви можете придбати для себе офісний мікрофон або мікрофон , об'єднаний з навушниками. Якщо у вас виникають труднощі з вибором мікрофон а, зверніться за консультацією до спеціалізованого магазину, або вивчіть це питання в інтернеті. По-друге, підключіть його до комп'ютера. Для цього на задній панелі вашого ПК відшукайте відповідний роз'єм. Зазвичай він рожевого кольору.
2
Коли всі ці дії виконані, перезавантажте комп'ютер. При перезавантаженні системою буде знайдено нове обладнання і автоматично встановлено. Тепер вам потрібно налаштувати ваше обладнання, тобто мікрофон .
3
Для цього увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління». Виберіть опцію «Обладнання та звук». Потім клікніть по вкладці «Звук». Перед вами відкриється вікно. Виберіть опцію «Запис» і переконайтеся, що мікрофон підключений і функціонує. Якщо підключення пройшло успішно, то поруч з пристроєм буде стояти прапорець. Вимовте кілька слів. Смужки на еквалайзері почнуть змінюватися. Це значить, що мікрофон працює нормально.
4
Тепер зробіть настройки мікрофон а. Для цього правою кнопкою миші клацніть по значку мікрофон а і виберіть вкладку «Властивості». У вікні, налаштуйте рівні, пересунувши відповідні прапорці. Потім перейдіть на вкладку «Додатково» і налаштуйте розрядність і частоту. Ці настройки необхідні, якщо ви маєте намір робити записи за допомогою мікрофон а.
5
Тепер закрийте усі вікна. Мікрофон налаштований, і ви можете грати, спілкуючись з членами своєї команди, вибудовуючи стратегію, намічаючи спільний план дій. Ви також можете збільшити частоту програвання звуку через мікрофон . В різних іграх настройки можуть бути налаштовані по-різному.