Як заховати вікно.

Під час роботи на комп'ютері у користувача можуть виникати різні ситуації. Іноді потрібно приховати вікно від сторонньої людини, але закривати активні додатки при цьому не завжди буває зручно. Заховати вікно можна різними способами.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно сховати вікно , не закриваючи його, натисніть на кнопку «Згорнути». Більшість стандартних вікон оформлено однаково. Знайдіть у правому верхньому кутку вікна значок [-] і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Інформація про активні додатках і відкритих папках при цьому продовжує відображатися в нижній частині екрана, тому ви в будь-який час зможете знову викликати своє згорнуте вікно з панелі завдань.
2
Щоб заховати одне вікно за іншими вікнами, запустіть одночасно кілька додатків або відкрийте кілька папок. У разі необхідності переключіться з одного вікна на інше. Якщо друге вікно розгорнуто (ви бачите його під своїм активним вікно м), клікніть лівою кнопкою миші в будь-якій області неактивного вікна. Вікна поміняються місцями. Інший спосіб: використовуйте для перемикання між вікнами клавіші Alt і Tab або Win і Tab.
3
Мінімізуйте вікно . Для цього підведіть курсор миші до правого нижнього кута вікна, дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд двосторонньої діагональної стрілки, і, утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть курсор вліво і вгору. Розмір вікна скоротиться до невеликої непримітною панелі, яку можна розташувати в будь-якій частині робочого столу.
4
Вікно можна приховати за межами робочого столу. Підведіть курсор миші до верхньої частини вікна (над верхнім рядком меню), утримуючи ліву кнопку миші, перемістіть вікно за межі кордонів робочого столу. Не переживайте про те, що потім не зможете повернути вікно - у будь-якого вікна, захованого таким способом, залишається видимою область в кілька міліметрів, за яку його можна буде перетягнути на колишнє місце. Також можна клікнути по назві вікна на панелі завдань правою кнопкою миші і вибрати команду «Розгорнути».
5
Щоб приховати інформацію про запущені додатках і відкритих вікнах на панелі завдань, заховайте і її. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якій вільній області панелі завдань і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Панель завдань» і встановіть маркер в поле «Автоматично приховувати панель завдань» в групі «Оформлення панелі завдань». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно .
6
Тепер панель задач більшу частину часу буде перебувати за межами робочого столу, і інформація, що міститься на ній, буде не видна. Щоб звернутися до панелі завдань, підведіть курсор миші до нижньої частини екрану і зачекайте кілька секунд, - панель спливе. Також її можна буде викликати, натиснувши клавішу Windows (із зображенням прапора) на клавіатурі.