Як збільшити потужність радіостанції. мінусовій сигнал.

Для отримання дозволу на використання радіостанції , працюючої в так званому цивільному діапазоні, не потрібно оформлення спеціальної ліцензії. Тому такі типи пристроїв при необхідності можна вдосконалити, підвищивши якість зв'язку і розширивши кількість функцій. Якщо ви хочете збільшити потужність радіостанції , вам знадобиться підсилювач сигналу.
Вам знадобиться
  • Підсилювач радіосигналу.
Інструкція
1
Виберіть підсилювач радіосигналу, відповідний типу вашої радіостанції . Це пристосування використовується, як правило, для підвищення потужності станції, що підводиться до зовнішньої антени. Підсилювач дозволяє змінити характеристики сигналу, не спотворюючи його структуру.
2
Для підключення підсилювача підключіть його до антенного кабелю, щоб пристрій увійшло в схему між радіостанцією і зовнішньою антеною. Приєднувати прилад до джерела живлення слід товстим екранованим кабелем.
3
При монтажі підсилювача на автомобільній радіостанції провід підключіть до «плюса» акумуляторної батареї, поставивши перед клеммой запобіжник. «Мінусовою» провід повинен бути такого ж перетину, що і «плюсової», але по можливості якомога більш коротким.
4
Уважно поставтеся до вибору сполучних проводів. Потрібні кабелі щодо великого перерізу, в іншому випадку напруга в системі може «просаджувати». Це пов'язано з тим, що підсилювач сигналу споживає в режимі передачі великий струм. Переконайтеся, що «мінусовій» провід надійно закріплений, інакше його обрив відразу ж призведе до виходу з ладу приймально-передавальної апаратури.
5
При установці підсилювача враховуйте, що він змінює параметри радіосигналу тільки при роботі в режимі передачі. Вхідний сигнал від інших респондентів не відрізнятиметься за якістю. Втім, деякі виробники доповнюють схеми, дозволяючи підсилювача обробляти і який приймає сигнал, але це неминуче посилює перешкоди.
6
Після приєднання підсилювача налаштуйте антену, яка буде до нього підключена. Вона повинна бути завжди справна і захищена від можливих механічних впливів. Майте на увазі, що натиснувши на клавішу переговорного пристрою радіостанції при пошкодженої антені або кабелі, ви з високим ступенем ймовірністю будете змушені згодом зайнятися великим ремонтом.