Як знайти лихваря.

У часи кризи у більшості дрібних і великих підприємців виникає питання: де взяти гроші? Багато банків в таких складних економічних умовах перестали видавати кредити. В цьому випадку вам знадобляться послуги лихваря , які з великим задоволенням видадуть вам позику на певних умовах. Лихварем називають людину, яка дає позику під великий відсоток.
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу (паспорт).
Інструкція
1
Зверніть увагу на дошки оголошень, там ви знайдете достатньо пропозицій про видачу грошей в борг під заставу і під певні відсотки. Лихварі запропонують вам кредит як в рублях, так і в іншій іноземній валюті. У більшості випадків відсоток нараховується на загальну суму позики і дорівнює приблизно 5-12% за кожен місяць.
2
Шукайте лихваря через інтернет - це дуже дієвий спосіб, який не забере багато часу і дасть позитивні результати. Відкрийте в інтернеті будь-який пошуковик і введіть запит «взяти гроші в борг». В результатах ви побачите сотні сайтів, на яких рясніють оголошення.
3
Знайдіть в інтернеті сайти, які надають послуги з пошуку лихваря . Цей спосіб досить зручний. Залиште заявку, в якій вкажіть яку суму грошей ви хочете отримати, на який термін, під яку заставу і які відсотки вас влаштують. Ваша заявка буде оброблена, і через деякий час ви отримаєте список лихварів відповідних під ваші вимоги. Будьте готові, що послуги на такому сайті платні.
4
Існують сайти, які приймають оголошення приватного характеру. Зайдіть на такий сайт і в рубрики «кредит» заповніть графу «оголошення». Чітко вкажіть, яку суму хочете взяти в борг і під які відсотки. Обов'язково залиште свої контактні дані (телефон або електронну пошту).
5
Пошукайте в інтернеті форуми, на яких обговорюють проблеми кредитів. Зареєструйтесь на одному з них. Завсідники форуму не лише розкажуть, як знайти лихваря , але і напевно поділяться інформацією, до якого лихварю звернутися вигідніше і надійніше.
Корисна порада
Для вашого спокою введіть дані або назва фірми лихваря в пошуковиках - можливо, там знайдуться відгуки про нього або інша корисна інформація.