Як відкрити виробництво пластикових вікон. сові відкрити фірму пластикові вікна.

Производствопластиковыхокон - Досить привабливий бізнес з точки зору рентабельності. Однак для того щоб підприємство працювало як годинник, необхідно правильно організувати його роботу ще на початковому етапі.
Інструкція
1
Проведіть дослідження ринку і оцініть свій потенціал, вивчивши досвід конкурентів. Складіть бізнес-план вашого підприємства для того щоб залучити додаткові кошти, так як для відкриття провадження якісних пластикових вікон будуть потрібні серйозні кошти.
2
Орендуйте або купіть приміщення для цеху по виробництву вікон в залежності від того, чи збираєтеся ви відкрити підприємство з мінімальною продуктивністю (до 15-20 вікон вих конструкцій в день ) або широкомасштабне. Встановіть вентиляцію, подбайте про освітленість. Не забудьте вжити всіх можливих заходів щодо запобігання загорянь. Пам'ятайте, що ви робите це не для позитивного висновку пожежного нагляду, а для безпеки самого виробництва.
3
Орендуйте і офіс в безпосередній близькості від цеху або в іншому районі. Однак не забудьте, що і в тому, і в іншому випадку в офісі повинен бути і невеликий демонстраційний зал, де клієнти змогли б ознайомитися з вашою продукцією.
4
Укладіть договори з постачальниками обладнання та склопакетів. І те, й інше краще закуповувати безпосередньо у виробників. Якщо ви дійсно хочете подбати про якість ваших вікон вих конструкцій, підписуйте договори тільки з німецькими виробниками.
5
Найміть персонал, звернувшись в кадрові агентства або подавши оголошення в газети. Вам будуть потрібні заміряють, складальники (не менше 2-3 бригад кожної спеціальності), інженер-технолог, майстри дільниць ПВХ і склопакета, головний бухгалтер, комірник, юрист, менеджери з продажу, технічний персонал.
6
Отримаєте всі необхідні сертифікати і ліцензії. Головна вимога, що пред'являється до конструкцій такого роду - це приведений опір теплопередачі, простіше кажучи, теплопровідність вікон , яка повинна бути мінімальною.
7
Додайте рекламу в ЗМІ, створіть свій сайт. Замовте буклети, візитки і зовнішню рекламу в агентстві. Не забувайте, що перший час будь-яке підприємство працює в збиток, тому постарайтеся якомога швидше налагодити систему збуту.