Як вирощувати свиней.

Свинарство є заняттям прибутковим і цікавим. Для того, щоб при вирощуванні свиней мати максимальний дохід, потрібно знати про правильні методи їх розведення, утримання та годівлі.
Інструкція
1
Для початку потрібно побудувати теплий сарай, зробити в ньому приженуть. Якщо ви будете не тільки вирощувати свиней для отримання продукції, але і займатися їх розведенням, то приміщення повинно бути просторим, світлим і без протягів. Обов'язково з витяжною вентиляцією.
2
Не менш важливо придбати хорошу породу свиней. Якщо породу вибрати погану, як би ви їх не годували, яким би правильним зміст не було, прибутку ви не дождетесь.Хорошо себе зарекомендували породи: російська біла, ландрас, естонська беконна, в'єтнамська вислобрюхая, і різні породи при їх помісі.
3
Вибравши породу, поросят потрібно правильно годувати. Годують поросят 4-5 разів на день. Порції на один раз повинні бути не більші, обов'язково з вмістом молока і знятого молока, підстилку міняють дуже часто. Поросята повинні бути чисті й сухі. Від свиноматки забирати їх краще в 2-2,5 місяця. Довго перебував молодняк під матір'ю, є більш міцним і життєздатним. Всіх кнурів, призначених для м'ясного виробництва потрібно відразу холостити. Також поросятам в 3 місяці ставлять щеплення від інфекційних захворювань. Для цього потрібно запросити ветеринарного фахівця.
4
В корм потрібно додавати спеціальні добавки: вітамінні, мінеральні, м'ясо-кісткове борошно, рибне борошно, риб'ячий жир.
5
Щойно встановиться суха погода з плюсовою температурою, поросят потрібно вигулювати. Для цього спорудити обгороджений вигульний ділянку. Вигул виробляють окремо від дорослих особин. Підрослих поросят, поступово переводять на триразове годування.
6
Корм повинен складатися з концентратів, кількість молока в раціоні зменшують, додають велику кількість відвійок. Влітку обов'язково потрібно давати свіжу траву, а взимку сіно. Додати в раціон коренеплоди і кухонні відходи. Продовжувати додавати в мішанку риб'ячий жир і м'ясо-кісткове борошно.
7
При хорошому годуванні і змісті, молодняк досягає 100-120 кілограмів за 6 = 7 місяців. Подальше утримання не доцільно, так як збільшує витрати по отриманню продукції. Все свині йдуть на забій. Залишають тільки найякісніших особин для виробництва потомства.
8
Продуктивний вік у свині починається в 8-9 місяців, у кнура в 12-14 місяців. Для приплоду свиня повинна бути не менше 90-100 кілограм, але не жирна. Покрити свиню, годують якісним кормом і виводять обов'язково на прогулянку. Прогулянки скасовують тільки при сильних морозах. У верстаті, де утримують поросну свиню, повинно завжди бути чисто і сухо.
Як часто, купуючи м'ясо на продуктовому ринку, ми говоримо собі, що виростити свиню може навіть початківець, справа ця нехитра і безтурботне. Мовляв, одне задоволення - займатися розведенням хрюшек. Однак, на ділі все виявляється не зовсім так, і майбутнім заводчикам свиней припадає продумати кілька досить серйозних моментів.
Інструкція
1
Перед покупкою поросят підготуйте приміщення: хлів повинен бути чистим, сухим, світлим і досить теплим, не нижче + 20 ° С на підлозі. Сарай зробіть з колод або цегли, а підлога обов'язково з дерева - його простіше очищати від гною.
2
Обладнайте місце для відпочинку - зробіть настил із соломи. Для свині з поросям потрібно не менше 7,5 кв.м. Не забудьте ссорудіть площадку для вигулу тварин, на якій поставте чесало, щоб поросята могли вільно свербіти і очищати бруд з тулуба.
3
Поросят бажано купувати в теплу пору року, наприклад, навесні, щоб за літо молодняк зміцнів і набрався сил. До того ж, влітку можна використовувати підніжні корму.
4
Зверніть увагу на зовнішній вигляд поросяти перед покупкою. Здоровий порося володіє живим темпераментом, рожевою гладкою шкірою, блискучими очицями і завзятим закрученим хвостиком.
5
У перші дні поросяти годуєте кашею з молоком або розм'якшеним вареною картоплею, доданим в молоко. До двомісячного віку поросяти годують 4 рази на день, причому краще відмовитися від використання комбікорму - пил від нього може дратувати дихальні шляхи. Корм і вода для пиття повинні бути завжди свіжими, оскільки поросята дуже сприйнятливі до кишкових інфекцій.
6
Якщо плануєте вирощувати порося на м'ясо, здобувайте кнура, однак, його бажано каструвати протягом перших двох місяців життя. В іншому випадку м'ясо кнура матиме специфічний запах.
7
Перші два місяці поросяти годуєте в основному молоком або картопляним пюре, змішаним з молоком. В середньому в день одному поросяті потрібно близько 10 літрів незбираного молока.
8
З двох до чотирьох місяців почніть дорощування поросяти. За цей період його вага повинна досягти 50-60 кг. Корми давайте густими, а до картоплі додавайте запарену траву. Раціон підсвинка можна урізноманітнити вівсянкою, горохової борошном, висівками і, звичайно, відходами власної кухні.
9
Обов'язково випускайте поросяти на випас, якщо є така можливість. Почніть з однієї години, поступово збільшуючи час «прогулянки» до 6-8 годин на день.
10
Якщо є необхідність отримати тушу з великою кількістю сала, почніть м'ясо-сальний відгодівлю. Харчування в цей період інтенсивне, що називається, досхочу, до тих пір, поки сама свиня не втратить апетит, що є сигналом - тепер тварину можна забивати. Для підвищення апетиту свині використовуйте хлібний квас. В раціон дозволите більше вареної картоплі, кукурудзи і гороху.
11
Дотримуйтесь певні умови в хліві - приміщення затемните, виключіть комах та інші дратівливі чинники, які можуть перешкодити активному набору ваги.
Зверніть увагу
Взимку в якості джерела вітамінів пропонуйте поросятам сінної настій, нарізану моркву і суху кропиву. Корми потрібно давати стільки, скільки порося може з'їсти за один раз. Не змішуйте залишки корму з новою порцією.
Корисна порада
Посуд, з якої порося їсть, мийте після кожного прийому їжі. Раз в тиждень її потрібно обдавати окропом для дезінфекції.