Як забити свердловину на воду. свердловина забилася.

На м'яких грунтах заміської ділянки можна самостійно пробурити водяну свердловину . Для цього знадобитися невелика підготовка і електрику. Так як це будуть поверхневі води, то для пиття їх краще не вживати, а використовувати для технічних потреб.
Вам знадобиться
  • - 2 насоса;
  • - дві бочки;
  • - шланги;
  • - труби;
  • - бруски (6 м );
  • - муфти для труб.
Інструкція
1
Викопайте яму 1х1х0,6 м. Візьміть першу трубу і болгаркою зробіть на ній зубці. У труб наріжте з кожного боку різьбу. Їх довжина повинна бути від двох метрів. Зробіть з бруса триногу і поставте її викопаній ямою. Прикріпіть зверху до неї ролик, пропустивши через нього мотузку. Триногу для стійкості з'єднайте знизу і в середині брусом. Відступите метр від неї і в землю встановіть металевий або дерев'яний штир. Найкраще зробити барабан, подібно колодязні. Прикріпіть до нього один кінець мотузки, а другий прив'яжіть до труби.
2
прикручувати до труби в міру входження її в землю за допомогою муфти наступну трубу. Робіть так до тих пір, поки не поглибитеся на необхідну глибину. Встановіть трубу в яму і прикрутіть на її верхній торець перехідник зі згоном під шланг. Потім біля ями поставте одну бочку на грунт, другу на площадку, рівень якої повинен дорівнювати висоті верхнього рівня першої. Зробіть внизу кран.
3
Покладіть щільно в верхню бочку суху траву, яка служитиме своєрідним фільтром, зверху покладіть похило сітку. Вона буде очищати грунт від великих фракції, який потраплятиме з водою, потім він буде просто зсипатися вниз. Суха трава відфільтрує дрібні частини і вода стікатиме в нижню бочку з верхньої. Також в нижню бочку встановіть насос, який забираючи воду, під тиском подаватиме її в трубу. Вода, виходячи з труби, буде вимивати грунт. Дана каламутна суспензія потраплятиме в яму.
4
Встановіть другий грунтовий насос, який буде відкачувати каламутну воду в верхню бочку. Також з нею буде потрапляти і деякий грунт. Основну його частину, у міру його додавання, прибирайте лопатою. Тим самим труба під свої вагою починає сама заглиблюється, а грунт викидається наверх. Потрібно стежити за рівнем вимивається грунту і відкидати його.