Як назвати корову. Клички для корів.

У домашньому господарстві корова завжди має кличку. Як тільки народилася теличка, господиня одразу визначає, як буде її називати. Корова з ім'ям дає більше молока, вона більш слухняна і поступлива. Якщо йде річний випас і господиня окликне корову на ім'я, вона відразу підходить до неї. Але як назвати корову?
Інструкція
1
Ім'я корові часто дають по місяцю, в якому вона народилася або за погодними умовами, які в цей день були. Наприклад: Февралька, Марта, Апрелька, Майка, Метелька, Морозка, Нічка, Зорька.
2
Також кличка корові може даватися по окрасу телички. Наприклад: Білянка, зозулястої, Чорнушка, Краснушка.
3
Іноді корову нарікають жіночим ім'ям: Марфа, Фекла, Наташка, Глашка, Любка, Ірка, Машка, Маринка, Свєтка, Танька. Загалом, практично весь набір жіночих імен.
4
Можна назвати корову: Буренка, Муренко, Донька, Тітка, Даренка, Ладка, Красулька, Господиня.
5
Все на ваш смак і вибір. Головне теличку привчати до своєї прізвисько з самого народження, доглядаючи за нею. Кличку потрібно вимовляти ласкаво і по кілька разів щодня, тоді до сезону вигулу, на свою кличку вона вже буде відгукуватися.
Зверніть увагу
+ - Так як же правильно назвати теляти - не варто називати телят іменами людей. На практиці, при виборі клички, якого або правила немає. У великих господарствах, на кожне теля, оформляється картка, яка здається в архів. По цій картці можна від
Корисна порада
Є практика називати бичків по першій букві бика - тата, але його ім'я якось не запитали, та й традиційно вже так склалося, що кожна корова дає успадкувати свою першу букву всім своїм нащадкам, і дівчаткам, і хлопчикам.