Як пов'язати теплу шапочку новонародженому.

Діти ростуть «не по днях, а по годинах» і, як правило, не встигають зносити всі куплені речі. Тому якщо ви захоплюєтеся в'язанням, можна урізноманітнити дитячий гардероб модними в'язаними шапочками, не затрачаючи для цього величезних грошей і особливих зусиль.
Вам знадобиться
  • Для першої шапочки:
  • - по 50 г пряжі темно-синього (рожевого), синього (світло-рожевого) і білого кольорів (100% акрил);
  • - спиці №2,5.
  • Для другої шапочки:
  • - по 50 г пряжі зеленою, темно-зеленого, фіолетового і сіркою пряжі Line 20 Cora (60% мериносової вовни, 40% поліакрил, 85м/50г);
  • - панчішні спиці №5.
Інструкція
1
Ниткою темно-синього (рожевого) кольору наберіть 98 петель і в'яжіть 2 ряди резинкою 1 * 1 ниткою темно-синього (рожевого) кольору і 6,5 см ниткою синього (світло-рожевого) кольору. Потім в'яжіть лицьовій гладдю 3см ниткою синього (світло-рожевого) кольору, перловим візерунком 2 і 6 ряд ниткою білого кольору.
2
В останньому особовому ряду пров'яжіть разом кожні дві сусідні петлі лицьової, через інші петлі простягніть нитку і стягніть її. Виконайте шви шапочки. На маківці пришийте біло-синій (біло-рожевий) помпон діаметром 8 см.
3
Нижні 3см гумки відверніть. Ниткою синього (світло-рожевого) кольору зв'яжіть два навушника. Для цього наберіть 17 петель, потім виконайте 6 рядів гумкою 1 * 1 прямо, потім зменшуйте з обох сторін у кожному 2 рядом ряду по 1 петлі до тих пір, поки не будуть збавляючи всі петлі.
4
Навушники обв'яжіть з'єднувальним стовпчиком. Пришийте навушники під гумку на відстані 4см від заднього шва. Далі наріжте 2 нитки синього (світло-рожевого) кольору довжиною 65 см, складіть полам, скрутіть шнури і прикріпіть їх до нижнього краю кожного навушника. На кінці кожного навушника зробіть пензлика з ниток синього (світло-рожевого) кольору.
5
Ось ще один варіант. Наберіть зеленої ниткою 77 петель, розподіліть їх на 4 панчішні спиці і зв'яжіть 6 см гумкою, в останньому круговому ряду рівномірно збавте 13 петель. Потім в'яжіть смугастим візерунком хусткової в'язкою: по 4 рази фіолетовою, зеленою, темно-зеленою, зеленою, сіркою і зеленої ниткою.
6
Змінюючи колір ниток, в'яжіть хусткової в'язкою від окремих клубків. Чи не перехрещуйте на виворітного стороні нитки, щоб в полотні не утворювалися отвори. Через 10 см від гумки зв'яжіть ще 3 см гумкою, при цьому в першому круговому рівномірно додайте 13 петель.
7
Потім петлі закрийте. Після цього із зеленої пряжі виконайте шнур довжиною 70 см і простягніть його через верхні петлі на відстані 5см від верхнього краю шапки. Після чого шапку стягніть і зав'яжіть шнур на бант.