Як змінити файли 3gp. Як змінити формат відео в 3gp.

Більшість порівняно старих мобільних телефонів не підтримують функцію відтворення відеофайлів у форматі AVI і MP4. Спеціально для таких пристроїв був розроблений формат 3gp.
Вам знадобиться
  • - Format Factory;
  • - Adobe Premier.
Інструкція
1
Для редагування файлів формату 3gp в інший тип необхідна наявність спеціальної програми. Спробуйте, наприклад, додаток Format Factory. Програма дозволяє переглядати і обрізати більшість відомих типів відео та аудіофайлів. Скачайте русифіковану версію цієї утиліти і встановіть її на комп'ютер. Перезавантажте ПК і почекайте, поки повністю завантажиться операційна система.
2
Запустіть Format Factory і дочекайтеся відкриття головного меню програми. Розгорніть вкладку «Відео», розташовану в лівій частині робочого вікна. Тепер клацніть по іконці з написом «Все 3gp». Натисніть кнопку «Папка», що знаходиться в правій нижній частині появи меню.
3
У вікні із заголовком «Додати всю папку» виділіть необхідні формати шуканих файлів і натисніть кнопку Ok. Зачекайте, поки програма знайде всі файли зазначеного типу в обраному каталозі. Через деякий час з'явиться повний список доступних для конвертації файлів.
4
Виділіть потрібний вам 3gp файл і натисніть кнопку «Налаштування». Заповніть поля «Час початку» і «Час закінчення». Відеозображення, що знаходиться в цих межах буде збережено в новий файл. Встановіть галочку поруч з пунктом Crop і натисніть кнопку Ok. Дочекайтеся завершення збереження кінцевого файлу.
5
Якщо вам необхідно додати різні ефекти або змінити вміст відеофайлу, то скористайтеся програмою Adobe Premier. Вона працює з абсолютною більшістю відомих відеоформатів. Запустіть цю програму, відкрийте меню File і вкажіть необхідну 3gp-відео.
6
Застосуйте підходящі ефекти і збережіть файл, натиснувши клавіші Ctrl і S. Обов'язково вкажіть потрібний тип кінцевого файлу. Це може бути стандартний формат AVI або декілька інших популярних типів.
Корисна порада
Ви також можете використовувати утиліти Total Video Converter і Windows Movie Maker для редагування відеофайлів.