Як відремонтувати флешку. Як полагодити флешку.

Іноді при підключенні USB-носія до комп'ютера операційна система видає повідомлення про те, що на носії виявлені помилки. Це означає, що на флешці з'явилися збійні сектора. Операційна система Windows має умонтованими засобами подібного ремонту носіїв.
Інструкція
1
Запустіть утиліту «Управління комп'ютером». Для цього натисніть правою кнопкою миші по значку «Мого комп'ютера» і виберіть пункт «Управління». У списку розділів даної утиліти знайдіть «Управління дисками» і клацніть по даному пункту мишею. Зачекайте, поки утиліта завантажить дані про всі носіях системи. Знайдіть старалася, що відноситься до USB-носія і виділіть його мишею. Клікніть правою кнопкою по розділу і потім натисніть на пункт «Властивості» (другий знизу).
2
У вікні властивостей носія відкрийте вкладку «Сервіс», де доступні службові операції з обслуговування носіїв. Натисніть на кнопку «Виконати перевірку», а у вікні перевірки встановіть прапорець навпроти пункту «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори». Натисніть на «Запуск» для старту процедури перевірки і відновлення. Залежно від обсягу флешки і кількості файлів на виконання процедури знадобиться від кількох хвилин до години. Дочекайтеся повідомлення системи про те, що перевірка була успішно завершена і були виправлені деякі помилки.
3
Відновленню секторів також допомагає повне форматування носія. Це можна зробити так само з «Управління дисками», на цей раз обравши розділ «Форматування» в меню. Або запустіть процес форматування з командного рядка за допомогою команди format. Як правило, USB носії ламаються при неправильній роботі з персональним комп'ютером. Часто це відбувається при неправильному витяганні пристрою з системи. Якщо ви хочете витягти пристрій, в треї комп'ютера натисніть на значок «Безпечне вилучення» і виберіть пристрій. Далі натисніть на кнопку «Зупинити». Після цього можете витягувати USB носій з com порту.
USB флеш-накопичувач, а скорочено флешка - один з найпоширеніших товарів в комп'ютерних магазинах. Сьогодні переносним пристроєм володіє практично кожен користувач комп'ютера, якому необхідно переносити певну інформацію з комп'ютера на комп'ютер. USB флеш-накопичувач підходить ідеально для цієї мети, тому в магазини постійно прибувають нові моделі цього пристрою. При поломці флешки не обов'язково купувати нову. Полагодити переносний пристрій не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, USB накопичувач
Інструкція
1
Для початку треба переконатися в тому, що ваш флеш-накопичувач зламався. Часто недобросовісними компаніями створюється безліч підробок, які просто ламаються через пару тижнів після покупки від перегріву. Тому ви повинні точно знати, зламаний ваш переносний носій фізично, або програмно.
2
Може бути, він просто не запускається автоматично. Щоб це перевірити, потрібно виконати команду diskmgmt.msc і тоді відкриється «управління дисками».
3
В цьому вікні відразу ж має з'явитися ваш пристрій, у разі справної його роботи. Якщо воно там є, то просто надайте йому будь-яку букву диска. Привласнювати ім'я диску можна такими буквами, як AZ. Вибирати назву можна будь-яке, так як робота накопичувача від цього не зміниться жодним чином.
4
Якщо ж флешки немає, то проблема, швидше за все, криється всередині самого пристрою. Значить, доведеться його акуратно розібрати.
5
Перше, що треба перевірити - це контакти. Вони можуть відходити в результаті неправильного від'єднання USB-флеш-накопичувача від комп'ютера. Коли ви збираєтеся відключати флешку з USB розєма, потрібно в треї натиснути на ярлик "Безпечне вилучення пристроїв". Далі вибрати переносний пристрій, і натиснути клавішу "Витягти".
6
Також подивіться наявність тріщин, сколів, распайки та інших пошкоджень. Уважно треба подивитися на наявність негативних факторів чіпа пам'яті. Якщо він пошкоджений, то дані втрачені назавжди, і їх вже не повернути.
7
Починка USB флеш-накопичувача - це дуже серйозний і кропіткий процес, тому, якщо ви не впевнені в повноті своїх знань в області мікросхем, то кращим виходом буде звернутися до кваліфікованих фахівців.