Як відучити кошеня кусатися.

Скільки радості доставляє пухнастий грайливий грудочку, коли вперше потрапляє в будинок. І скільки в нас розчарування від його не жартівлива укусів, які кошеня завдає в самий невідповідний час, наприклад, під час сну господаря. Чи можна відучити маленького звіря кусатися і як?
Інструкція
1
Найперше, що зазвичай роблять в таких випадках, це кошеня карають. Але такий метод виробить у малюка рефлекс тільки в тому випадку, коли зубастика карати в момент укусу. Інакше він просто не зрозуміє, за що його вдарили по мордочці і стане боягузливим.
2
Кошенята під час гри випускають кігті і хапаються зубами за іграшку, дуже часто цим предметом стають руки господаря або членів сім'ї. Та й самі господарі деколи так часто дражнять кошеня, лоскочуть його по животику, що він звикає гратися з руками. Наслідки плачевні. Пустун запросто може посеред ночі вчепитися в руку, варто у сні мимоволі ворухнути хоч пальцем.
3
Тому намагайтеся не провокувати агресивні ігри, а якщо це вже сталося, то знайдіть йому інший об'єкт для кусання, повісьте вудку з іграшкою, дайте йому кульки і м'ячики і частіше грайте з ним цими предметами. Звичайно, може стати зовсім не смішно, коли доведеться визволяти нашкодив кошеня з клубка ниток, але все ж це набагато краще, ніж змащувати зеленкою подряпини і укуси.
4
Буває так, що кошеня кусається, незважаючи на вжиті заходи, тоді можна його налякати. Якщо під час чергової атаки на ваші ноги або руки його підстерегти та бризнути в мордочку струменем води з водяного пістолета, то мокрий хвостастік надовго запам'ятає цей неприємний момент. Добре ще й видати якийсь гучний хлопок, наприклад, проколоти повітряну кульку. Кілька таких сеансів страхотерапіі допоможуть відучити кошеня кусатися.
5
Щоб вночі спати спокійно, не боячись раптового нападу кусачего пушистика, награти його і нагодуйте досхочу. На жаль, не всім кошенятам підходить цей метод, деякі «енерджайзери» здатні носитися по будинку ніч безперервно.